Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz İndir

Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz Full İndir

full_indir_film_indir

Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz İndir

Son zamanlarda korku severlerin yakından takip ettiği Humraz Cin tarikatı filmi bir çok kitle tarafından fragmanı çıktığı andan beri büyük bir ilgiyle bekleniyordu. Film beyaz perdede çıktığı andan itibaren korku filmine tutkun olan sinema severler tarafından beğeniyle izlendi.

Humraz Cin tarikatı filminin konusuna gelirsek  arkeoloji alanında eğitim gören  filmin ana karakteri Tuğba’nın, büyük bir ilgiyle Humraz cin tarikatını didik didik araştırma sürecini konu alıyor. Kendi alanında yüksek lisans yapan Tuğba, henüz genç yaşında ailesini sebebini asla öğrenemediği bir şekilde hiç ummadığı bir şekilde kaybetmiştir. Araştırma sürecinde Derinsuyluk Köyü civarında  Humraz adındaki eski bir oluşumun varlığına rastlar. Ailesinde sağ kalan tek dayanaği Selim ve bu yolda ona yol gösteren öğretmeni, bu konu hakkında yeterli verilere ulaşması için gecenin ilerleyen saatlerinde bölgeye giden Tuğba’ya rehberlik edecektir. Tuğba araştırmasında yol kat ettikçe onu hayrete düşüren gerçeklerle karşılaşacaktır.

Uzun yıllardır süregelen amatör korku filmleri izleyicide istenilen etkiyi bırakamadığı bir gerçektir. Çok fazla film çekilmesi sadece kazanca dayalı filmler çekildiği için sinema severler de bir sinema filmine gittiğinde oldukça çekinerek gidiyorlar. Hem film çekme konusunda amatörlükleri hem senaryolarının zayıflığı korku filmlerine olan ilgiyi oldukça dibe çekiyor. Ancak şu dikkate alınması gereken bir gerçektir ki her film aynı değildir. Humraz Cin Tarikatı filmini siz korku filmi severlerine öneririm. İyi seyirler

Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz İndir

Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz İndir

Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com
 

BENZER İÇERİKLER
Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR