İçimdeki İnsan Sansürsüz İndir

İçimdeki İnsan Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

İçimdeki İnsan Sansürsüz İndir

İrfan Yalçın’ın “Fareyi Öldürmek” adlı romanından yola çıkılarak senaryolaştırılan film, Aydın Sayman tarafından beyazperdeye aktarılıyor. Gazeteci-yazar Nuri’nin, uzun yılların ardından doğup büyüdüğü taşra kentine geri dönmesini konu alan öykü, yazarın eski dostu Sabri ile buluşmasının ardından oldukça karanlık bir hal almaya başlar.
Tek amacı babasından kalan bir bahçeyi satarak yeniden İstanbul’a geri dönmek olan Nuri, Kentte eski dostu Sabri ile karşılaştıktan sonra ilginç bir hesaplaşma içine girerler. Sabri ise çalıştığı devlet dairesinde geçirdiği ani psiko-travma sebebiyle şefinin kafasını parçaladıktan sonra işler daha da içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar. Nuri İstanbul’a dönmeye hazırlanırken, dostu Sabri’nin tutuklandığı hapishanede intihar ettiği haberini alır. Artık Nuri’nin de bir amacı vardır. Eski dostu Sabri’nin işlediği esrarengiz cinayetin ve intiharının ardındaki nedenlerini bulmaya karar verir.

İçimdeki İnsan filmi, 2015 yılında gösterime giren, Dram türünde güzel bir film. İçimdeki İnsan filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Nuri, uzun yıllar gazetecilik yaptıktan sonra, doğup büyüdüğü kasabaya döner. Burada eski dostu Sabri ile buluşur. Nuri’nin kente dönmesinin tek amacı vardır, babadan kalan bahçeyi satıp İstanbul’a dönmeyi düşünmektedir. Sabri, çalıştığı devlet dairesinde geçirdiği ani psikolojik travma sonucu, şefinin kafasını parçalar. Sabri daha sonra tutuklanır ve içeride intihar eder. Nuri, arkadaşının bu olayını araştırmak için kasabada kalır.

İçimdeki İnsan Sansürsüz İndir

İçimdeki İnsan Sansürsüz İndir

İçimdeki İnsan Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
İçimdeki İnsan Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR