İnception - Başlangıç Sansürsüz İndir

İnception – Başlangıç Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

İnception - Başlangıç Sansürsüz İndir

Yazılması 10 yıl sürmüş  bir film düşünün tüm zamanların en iyi bilim kurgu filmi olarak anılan İnception (Başlangıç) filmi 2010 da yayınlandığı andan itibaren izleyenleri hayran bırakan bir yapım oluyor. Filmin konusu ana kahramanımız Cobb en üst düzey kurumsal bir hırsızdı. İnsanların fikirlerini çalmak için insanların zihinlerine sızar. Şimdi güçlü bir milyarder tarafından tam tersini yapması için tutulur. Bir fikri iş dünyasında ki rakibinin zihnine sokmak ve bunu o kadar iyi yapmak ki kendi eliyle bu rakibi kendi şirketini bitirsin. Bu daha önce hiç yapılmamış bir iştir. Bağışıklık sistemimiz patojenlere karşı  uyanık olduğu kadar zihinlerimiz de yabancı fikirlere karşı uyanık olacaktır. Saito adlı zengin adam Cobb’a bir teklifte bulunacaktır  bu teklif, Cobb’un evinden ve ailesinden zorla sürgününe son verecek bir tekliftir. Cobb bir ekip kuracaktır bu zor görev için. Uzun süredir ortağı olan Arthur,Aldatma ustası Eames , usta bir kimyager Yusuf  Ve mekan yaratmada harika bir genç Ariadne. Cobb ayrıca ne yaptığını ve nasıl yaptığını bilen kayınpederi Miles ile de temasa geçer. Rüyasına girdikleri zengin iş adamı Fischer’ı aynı zamanda rüyada  korumak zorundadırlar. Fisher’ın zihninin savunma mekanizması olarak silah kullanan bir çok sayıda korumasının karşı ateşine dayanmak hiç kolay olmayacaktır. Bu heyecanla izleyeceğiniz macera yer yer duygulandırdığı gibi film bittikten sonra bile düşündürecektir.

İnception - Başlangıç Sansürsüz İndir

İnception - Başlangıç Sansürsüz İndir

İnception - Başlangıç Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
İnception – Başlangıç Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR