Just Say Yes Sansürsüz İndir

Just Say Yes Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Just Say Yes Sansürsüz İndir

2 Nisan 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan Netflix Hollanda orijinal filmidir. 1 saat 37 dakikalık süreden oluşan film, Hollanda’da çekildi. Yönetmenliğini Appie Boudellah ve Aram van de Rest yaparken, senaryosunu Appie Boudellah ile birlikte Mustapha Boudellah kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Yolanthe Cabau, Noortje Herlaar, Kim-Lian van der Meij,Nienke Plas ve Pip Pellens gibi isimler yer alıyor. Film 2 Nisan 2021’de Türkiye’de Netflix tarafından yayınlanacak. Filmde eski Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau başrolde yer alması ile Türk seyircilerin dikkatini şimdiden çekmeyi başardı.

Filmin konusu, Romantik genç bir kadın olan Lotte, yıllardır evleneceği günün hayalini kurar. Sevgilisi ALex ile hayallerindeki mükemmel düğünü gerçekleştirmeye adım adım yaklaştığını düşünen Lotte, aniden sevgilisi tarafından terk edilince büyük bir yıkıma uğrar. Bu sırada kız kardeşi sevgilisinden Lotte’nin hayallerini gerçekleştirecek teklifi alır. Hayatını yeniden inşa etmeye çalışan Lotte, gerçek aşkı bulmayı başarıp hayallerine kavuşabilecek midir?

Just Say Yes Sansürsüz İndir

Just Say Yes Sansürsüz İndir

Just Say Yes Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Just Say Yes Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR