Karakomik Filmler 1 Sansürsüz İndir

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Karakomik Filmler: 2 Arada Sansürsüz İndir

Türkiyede denenmemiş bir iş yapan Cem Yılmaz 2 film konseptiyle karşımıza çıkıyor. Sinema severler tarafından oldukça beğenilen ve gişesiyle oldukça sevildiğini belli eden Karakomik Filmler yer yer güldürüp yer yer hüzünlendiren bir yapım oluyor.

İki filmin ilki konumunda ki 2 Arada filminin merkezinde ki ana karakterimiz Metin’in tuhaf hikayesini konu alır. Metin çevresindekiler tarafından Ayzek olarak ta tanınır. Metin hayat boyu bir kaybedendir. Bir garson olarak vapurda çalışan Ayzek, çalıştığı şirketin el değiştirmesi sonucu işinden atılmakla karşı karşıyadır. Aynı zamanda hergün vapura binen bir hanımefendiye de aşıktır.Ancak bu iki konuda da özgüven eksikliği ona oldukça zor anlar yaşatacaktır. Ayzek’in bu denli özgüvensiz olmasının başlıca sebebi ön dişleri olmayışıdır. Bunu ciddi bir kusur olarak gören Ayzek ön dişlerini yaptırmak için para biriktirecektir. Tüm bunlarla beraber Ayzek’in, bu içler acısı yürek burkan hikâyesi ile seyircinin oldukça ilgisini çekecektir.

İkinci film Kaçamak ise oldukça komik bir film olup izleyicinin her dakıkasında takdirini kazanan bir yapım oluyor. Eşlerinden habersiz kafa dinlemek isteyen bir grup erkeğin  bir karar vererek tatile çıkışı ile birlikte başından geçenleri konu alan bir filmdir Kaçamak, Resepsiyonistin bu grubu kazıklama sahneleride oldukça güldürecektir. Uzaylı temalı bu komedi filmi yer yer değindirmeler yapmasıyla beraber oldukça komedi düzeyi yüksek bir yapım olacaktır.

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz İndir

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz İndir

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com
 

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR