Karakomik Filmler: 2 Arada Sansürsüz İndir

Karakomik Filmler: 2 Arada Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

 

Karakomik Filmler: 2 Arada Sansürsüz İndir

Türk sinemasında bir ilk durumunda olan Karakomik filmler inanılmaz bir konsept ve reklamla sinema severleri oldukça şaşırtan bir yapım oluyor. 2 Arada ve Kaçamak adlı iki farklı filmin birbiri ardına sahne alışı ile oldukça gündem oluyor. Genel olarak 2 filme tek bilet alan seyirci 2 Arada filmini izlerken hüzünlenecek ardından da Kaçamak filmiyle izleyenler  komedi dolu anlar yaşayacaktır. Film beyaz perde de gösterdiği başarısının yanı sıra aynı zamanda dünyada en çok kullanılan platformların başında gelen Netflix platformunda da gösterime girmiştir. Sinema tarihine adını altın harflerle kazıyan bir yapım olduğu aşikardır.

Filmlerin konusuna gelirsek 2 Arada filminin baş kahramanı Ayzek bir gemi çalışanıdır. Evi olmadığı için gemide kalan Ayzek işten atılma ile baş başadır. Çalıştığı yerin el değiştirmesi Ayzek’te oldukça stresli anlar yaşatacaktır. Onu tek üzen şey işten atılma durumu olmayacaktır. Haftalardır kesiştiği hoşlandığı hanım efendiyi de kaybedecektir işten atılması durumunda. Ayzek aynı zamanda çok özgüven eksikliği olan bir karakterdir. Bu özgüvensizliğin temellinde yatan sır ise ön dişlerinin olmayışıdır. Ayzek ise para biriktirerek dişlerini yaptırma hayali kuruyor.

Kaçamak filmi 2 Arada filminin aksine komedi ağırlıklı bir film oluyor. Eşlerinden habersiz bir tatil planı kuran bir grup arkadaşın başından geçen olaylar izleyenleri kahkahalara boğacaktır. Amerika’nın demokrasi getirmesinden tutun uzaylıların iletişime geçmeye çalışmasına  kadar çok zengin bir senaryoya sahip bir yapım oluyor.

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz İndir

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz İndir

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com
 

Karakomik Filmler: 2 Arada Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR