Karakomik Filmler 2 Sansürsüz İndir

Karakomik Filmler 2 Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

 

Karakomik Filmler 2 Sansürsüz İndir

Karakomik Filmler 2 Sansürsüz İndir

Gerçekten çok anlamlı Türkiye’ de yaşanmış ya da yaşanabilir ihtimali yüksek olan iki farkli temayı filmlere işlemiş. Özgün, dikkatlice bir gözlem ile yazılmış bir senaryo. Hem güldürüsü hem de duygusallaştırısı olan iki film. İlk film Deli. Platonik bir aşık olduğunuzu düşünsenize tek arzunuz ömür boyu sevdiğiniz kişinin gözlerine bakmak olmaz mı?  Buradaki Güven’in  de tek hayali budur. Bunun için herşeyi yapabilecektir. Güvenin platonik olduğu mahalleden biri vardır. Ama kız hakkında bildiği  hirbirsey yoktur. Güven taksicilikte gece vardiyasına kaldığı günlerden bir gün arabasına binene yolcular yüzünden hayati alt üst olur ve çok kötü şartlar altına düşer Güven. Güvenin çok istediği şey de gerçekleşir sevdiği ile göz gözedir ama istedi şekilde değil. Olmaması gereken bir sekildedir bu. Deliden sonra Emanet filmi seyirciye sunulur bu filmde ise gülmekten kendinizi alı koyamıyacağınız bir film olan Emanet uzak yollardan yetenek yarışmalarına dans etmeye gelip bu sayede şöhreti kapmak isteyen Birol’un hikâyesini anlatıyor. Televizyon dünyasında ordan buraya sürükleniyor Birolune maceralarını kahkahayla izliyeceğiz. Toplumsal bir eleştiri yaptığı filmde Acun Ilıcalı, Saba Tümer gibi gerçek sunucuların gerçek showlarını ekrana sunmuş. Aslında her iki film de sosyal mesajlar barındırıyor. Karakomik isminin hakkını veren eğlencenin duygusallığın simgesi iki ayrı film. Cem Yılmaz bu eserleriyle oldukça farklı bir tarz yaparak gayet zor olanı başarmıştır. İzlerken kendimizden örnekle sürebileceğiniz olaylar, karakterlere sahip bu filmler izlenmesi.l gereken ders verici nitelikle olan karakomik filmlerdir.

Karakomik Filmler 2 Sansürsüz İndir

Karakomik Filmler 2 Sansürsüz İndir

Karakomik Filmler 2 Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
Karakomik Filmler 2 Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR