Karaman’ın Koyunu Sansürsüz İndiir

Karaman’ın Koyunu Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Karaman’ın Koyunu Sansürsüz İndiir

Bahtiyar, koşulları oldukça rahat olan bir kışlada askerlik yapmaktadır. Bir gün çeşme başında gördüğü Mhriban adlı kadına ilk görüşte aşık olur ve onunla evlenmek ister. Mihriban’ın da Bahtiyar’da gönlü vardır, ancak genç kadının tek talibi o değildir. Albay Rıza da Mihriban’ı kendine eş olarak babasından istemeye niyetlidir. Üstelik Mihriban’ın babası da Albay Rıza’ya kızını vermeyi seve seve kabul edecektir. Bunu duyan Bahtiyar, kumandanın üniformasını çalarak kendini Mihriban’ın babasına Albay Bahtiyar olarak tanıtır. Ancak Rıza olay yerine geldiğinde işler iyice karışır ve aynı kadına aşık olan ikili birbirine meydan okur. Karaman Paşa, kışlayı teftişe gelecektir ve ikisi de Mihriban’ı onunla beraber istemeye gitmeye niyetlidir. Ancak Karaman Paşa’nın damat olarak hangisini seçip de Mihriban’ı istemeye gideceği merak konusudur. Durumdan haberdar olan ve Osmanlı’nın en meşhur ve sert mizaçlı paşası olarak nam salmış Karaman Paşa ise Rıza ve Bahtiyar’ın arasında kalmaktan ziyade onlara unutamayacakları bir oyun oynayacaktır.

Yönetmenliğini Kartal Çıdamlı’nın üstlendiği Osmanlı döneminde geçen komedide başrollerde usta oyuncu Halit Akçatepe ve Dost Elver bulunuyor.

Karaman’ın Koyunu filmi 2015 yılında gösterime giren, Komedi türünde güzel bir film. Karaman’ın Koyunu filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Filmin konusu zaman olarak Osmanlı zamanını almış. Bahtiya, koşulları iyi olan bir kışlada askerlik yapmaktadır. Çeşme başında gördüğü Mihriban’a aşık olmuştur. Aynı kıza Albay Rıza’da aşık olmuştur. Kızın babası kızı Aalbay Rıza’ya verme tarftarıdır. Bunu öğrenen Bahtiyar, Albay Rıza’nın üniformasını giyer ve kızın babasına kendini Albay Rıza olarak tanıtır. Bu arada aynı mekana Albay Rıza gelir, ikili arasında büyük restleşme olur. Bu arada bulundukları kışlayı denetlemeye Karaman Paşa gelecektir, ikili kızı Karaman Paşa’ya istetmeyi düşünmektedir. Kahraman Paşa, bu ikiliye öyle bir ders verecektir ki, ömür boyu unutamayacaklardır.

Karaman’ın Koyunu Sansürsüz İndiir

Karaman’ın Koyunu Sansürsüz İndiir

Karaman’ın Koyunu Sansürsüz İndiir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com
 

BENZER İÇERİKLER
Karaman’ın Koyunu Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR