Karanlıktan Sonra – After The Dark Sansürsüz İndir

Karanlıktan Sonra – After The Dark Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Karanlıktan Sonra - After The Dark Sansürsüz İndirApokalips ya da kıyamet senaryosu üzerinden felsefe öğeleri ile süslenmiş muhteşem kurgusu ile After the Dark – Karanlıktan Sonra izleyicisine basit bilim kurgu filmlerinin aksine sadece aksiyon ve macera dolu bir zevk yaşatmıyor. Bunun aksine filmin içindeki bir karakter gibi kıyamet sonrası bir dünyada felsefi öğeler sorgulamanıza sebep oluyor. 2013 yılı bilim kurgu, gerilim, aksiyon ve felsefe kategorisindeki en iyi film olduğu iddia edilebilecek After the Dark – Karanlıktan Sonra, senaryosunda yer alan fazla sorgulamaya sebep olacak olaylar nedeniyle sinema eleştirmenlerinden ve izleyicisinden olumsuz not alsa da sizlere farklı bir vizyon kazandıracaktır.

Sahnelerinde kullanılan efektler ve görüntü kalitesinin yanı sıra yukarıda da sıkça bahsettiğimiz senaryo ve kurgusunun çok başarılı olması (filmin son kısmı hariç) After the Dark – Karanlıktan Sonra’yı izleyicisinin gönlünde farklı bir konuma koymasına sebep oluyor.

Uluslararası film değerlendirme ve arşiv sitesi olan IMDB üzerinde yapılan puanlamada toplamda 5.7 puan alabilen After the Dark – Karanlıktan Sonra – IMBD’nin aksine Rotten Tomatoes kullanıcıları tarafından beğenilerek %71 oranında beğenilmiş olduğu anlaşılmaktadır.

James D’Arcy, Sophie Lowe, Daryl Sabara, Freddie Stroma, Rhys Wakefield, Bonnie Wright, Jacob Artist gibi genç, dinamik ve son zamanlarda popülaritesi artan oyunculardan oluşan oyuncu kadrosu filmin yönetmeni John Huddies’in hünerli elleri ve yönetimi sayesinde After the Dark –  Karanlıktan Sonra’nın  muhteşem zevkli bir yapıt olmasını sağlamış. Filmin yapım şirketi SCTV olup, filmin bizce en önemli parçalarından olan film müzikleri ise Nicholas O’Toole ve Jonathan Davis tarafından bestelenmiştir. Unutmadan filmin senaristi ise filmin yönetmeni olan John Huddies tarafından kaleme alınmıştır.

Felsefenin çok ağır bir şekilde hissedildiği muhteşem bir fantastik gerilim ve psikolojik film olan After the Dark – Karanlıktan Sonra bırakın gerilim sevenleri her bilim kurgu izleyicisi için muhakkak izlenmesi ve üzerine konuşulması gereken bir eser olarak tanımlanabilecektir.

Karanlıktan Sonra - After The Dark Sansürsüz İndir

Karanlıktan Sonra - After The Dark Sansürsüz İndir

Karanlıktan Sonra - After The Dark Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Karanlıktan Sonra – After The Dark Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR