Karışık Kaset Sansürsüz İndir

Karışık Kaset Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Karışık Kaset Sansürsüz İndir

Ulaş ve İrem aynı apartmanda yaşayan komşu çocuklarıdır. Beraber oynarlar, beraber servis beklerler ve Ulaş, İrem’e sırılsıklam aşıktır. Ama çok utangaç olduğu için bir türlü açılamaz. Bir akşam babası duygularını bir kaset çekerek duygularını İrem’e anlatmasını tavsiye eder. Ulaş o günden sonra İrem’in doğum günü hediyesi olarak onlarca karışık kaset dolduracaktır…
1990’lı yıllardan itibaren tanışan Ulaş ve İrem’in arkadaşlık ve aşk hikayesini konu alan film Uygar Şirin’in aynı adlı romanından uyarlandı. Yönetmenliğini Tunç Şahin’in üstlendiği yapım, 20 seneyi aşkındır tanışmalarına rağmen beraber olmayı beceremeyen bir çiftin öyküsünü, her dönemin müziğini kendisine fon alarak anlatıyor. Senaryosu Mert Atalay ile birlikte yine yönetmen Tunç Şahin’e ait olan filmin başrollerini ise genç oyuncular Sarp Apak ve Özge Özpirinçci paylaşıyor.

Karışık Kaset Filmi 2014 yılında gösterime giren, Romantik türde güzell bir film. Karışık Kaset filminin konusu ve içeriği hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Küçük yaşlardan başlayan, iki gencin arkadaşlık ve aşk hikayeleri anlatılıyor. Filmin içeriğinden kısaca söz edecek olursak. Ulaş ile İrem küçük yaşlardan itibaren aynı apartmanda yaşayan, aynı servise binen iki arkadaştır. Ulaş, İrem’e sırılsıklam aşıktır, ama bunu çok utangaç olduğu için söyleyememektedir. Bunun üzerine Ulaş’ın babası bir kaset doldurup, duygularını bu kaset ile söylemesi söyler. Ulaş, babasından aldığı fikir ile bir karışık kaset doldurur ve İrem’in doğum gününde verir.

Karışık Kaset Sansürsüz İndir

Karışık Kaset Sansürsüz İndir

Karışık Kaset Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Karışık Kaset Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR