Kayhan Sansürsüz İndir

Kayhan Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Kayhan Sansürsüz İndir

Kayhan karakteri Şahan Gökbakar’ ın televizyonda programında yapmış olduğu karakterlerden birisi olup; beyazperdeye taşınmıştır. Kayhan, çevresindeki insanlar tarafından iyi kalpliliğiyle bilinen, hem saf hem de masum birisidir. Kendisini herkesin dostu gibi gören Kayhan oldukça heyecanlıdır. Heyecanının neden ise seneler önce mezun olduğu okulun, pilav günü organizasyonuna katılarak uzun zamandır görmediği eski dostlarını görecek olmaktır. Etkinlikte her şey güzel olsa da organizasyonda eline geçen 98 senesinin yıllığı her şeyi değiştirecektir. Kayhan, yıllıkta arkadaşlarının kendisi hakkında yazdıklarını okumuş ve büyük hayal kırıklığına uğramıştır. Yıllığı okuduğunda dost olarak gördüğü herkesin aslında kendisinden nasıl nefret ettiği gerçeğiyle yüzleşmek zorunda kalır. Kayhan için ise bu saatten sonra tek bir şeyin önemi vardır; o da dost bildiği herkesten alması gereken intikamıdır.

Kayhan Sansürsüz İndir

Kayhan Sansürsüz İndir

Kayhan Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Kayhan Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR
  • Ömer Faruk
    4 ay önce

    cok güzel film me benziyor