Kendi Yolumda Sansürsüz İndir

Kendi Yolumda Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Kendi Yolumda Sansürsüz İndir

Ömer Faruk Sorak yönetmen koltuğunda yerini almasıyla birlikte birçok izleyici kendisine bağlayacak komedi filmleri arasında yerini alacaktır. Gökhan Özoğuz, Gökçe Bahadır, Okan Çabaları filmin başrol oyuncusu olarak yerini almaktadır. Aynı zamanda hem dram hem komedi türlerini bir arada sürdürecek olan filmler arasında bulunmasıyla birlikte 6 Mart 2020 tarihinde vizyona girerek gündemimize gelecektir.

Sinemaseverler birçok filmi yakından takip ederek vizyon tarihini merak içerisinde beklemektedirler. Peki Kendi yolumda filminin konusu nedir Birçok kişi tarafından merak edilen ve sık sık karşımıza çıkan sorular arasında yerini bulmaktadır.

Gökhan Özoğuz Adana’ya gitmektedir. Arabasının bozulmasıyla birlikte gittiği tamirci de çırak olarak çalışan Ömer Ali ile tanışmaktadır. Ömer ali müzik sevdalısı biri olmasıyla birlikte besteler yaparak ön plana çıkmaktadır. Yaptığı birçok çalışmayı Gökhan Özoğuz’a göstererek bu işin peşini bırakmaması gerektiğini kendisine söylemesiyle fazla mutlu olmuştur. Ancak Ömer Ali, Gökhan Özoğuz’a ‘’ Sende benim gibi bir ailede ve benim doğduğum gibi tamirhanede olsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin ‘’ sorusunu yöneltmesiyle birlikte Gökhan bunu bilinçaltına kazıyacaktır. Arabasının tamir olması sırasında Gökhan uykuya dalmıştır, rüyasında Ömer Alinin sorusunun etkisinde kalarak onu görmüştür. Gökhan da artık Adana’da bir tamirci çırağı olacaktır. Ömer alinin bu sorusundan fazlasıyla etkilenmesi onu çıkmaz bir sokağa sokacak ve aslında huzuru yakalayacaktır.

Kendi Yolumda Sansürsüz İndir

Kendi Yolumda Sansürsüz İndir

Kendi Yolumda Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Kendi Yolumda Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR