Ketenpere Filmi Sansürsüz İndir

Ketenpere Filmi Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Ketenpere Filmi Sansürsüz İndir

Kalender, bir akrabasının cast şirketinde çalışan ve arada dizilerde, filmlerde ufak roller alan bir figürandır. Uzatmalı sevgilisi İmge ile evlenme hayalleri kuran Kalender, akrabasının adının karıştığı bir mali suçu üzerine alınca cezaevine girer. Cezaevinde tanıştığı Vefa abi isimli bir mahkum, kısa sürede Kalender’i çok sever ve onu himayesine alır. Cezasını tamamlayan Kalender, cezaevinden çıkar ve eski yaşamına geri döner. Vefa’nın dışarıdaki adamları ona dışarıda da yardım ederler. Bir süre sonra Vefa da cezaevinden çıkar. Kalender, Vefa’nın yanına gider ve ona kendi cast şirketini kurmak ve film çekmek hayalinden bahseder. Vefa çok sevdiği Kalender’e yardım etmeye ve ona bir film çektirmeye karar verir.

Ketenpere Filmi 2017 yılında gösterime giren, Komedi türünde güzel bir film. Ketenpere filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Kalender, bir akrabasının film şirketinde çalışmaktadır. Bu şirkette arada dizilerde ufak roller alan bir figürandır. Çok uzun süredir sevgilisi olan İmge ile evlenme hayalleri kurmaktadır. Bu arada akrabasının karıştığı bir mali suçu üzerine alıp hapse düşmüştür. Hapishanede Vefa Abi ismli bir mahkum, Kalender’i çok sever ve koruması altına alır. Kalender cezasını çektikten sonra hapisten çıkar, kısa süre sonrada Vefa Abi hapisten çıkar. Kalender hayallerini Vefa Abi’ye anlatır. Vefa Abi, Kalender’e kendi filmi çekmesine yardımcı olacağını söyler, ve yardım eder.

Ketenpere Filmi Sansürsüz İndir

Ketenpere Filmi Sansürsüz İndir

Ketenpere Filmi Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Ketenpere Filmi Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR