Kingdom: Ashin of the North Sansürsüz İndir

Kingdom: Ashin of the North Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Kingdom: Ashin of the North Sansürsüz İndir

23 Temmuz 2021 tarihinde Güney Kore’de ilk defa vizyona girmiş olan, yönetmenliğini Seong-hun Kim’in üstlenmiş olduğu ve Eun –hee Kim’in de senaryosunu hazırladığı ve Kingdom filminin ikinci bölümü olan bir yapımdır. Aksiyon, dram, fantastik, korku ve hatta gerilim kategorilerini dahi içinde barındıran bu etkileyici yapımın başrol kadrosu ise Jun Ji-hyun, Byeong-eun Park ve Si-ah Kim tarafından oluşmaktadır.

Türkçe dublajı yapılan filmlerin yer aldığı sayfamızda da bulabileceğiniz ve kaliteli görüntüsünü 4k film olarak bulabileceğiniz serinin bu bölümü diriliş bitkisinin asıl hikâyesini, kökenlerini ve bitkinin kendisini açıklayan ve bu konuya odaklanan bir yapımdır. Filmin merkezinde ise Ashin’in kendisi bulunmaktadır.

Bu bölümde ise hem kabilesini hem de ailesini kaybetmiş olan bir kadının tuhaf bir keşif ve bir çok trajedi ardına ihanetle örülü yollardan geçip ailesinin ve kabilesinin intikamını almaya karar verilişini izleyeceksiniz.

Bu bölümde Chang ile Seo-bi, Çin sınırına yakın bir bölgede diriltme tesisini sonunda bulmayı başarırlar. Köydeki halk bu tesisin Çinli birisi tarafından satılığa çıkarıldığını söylerler. Tam da bu noktada Ashin gizemli bir şekilde gülmektedir! Bunun nedeni ise Ashin’in virüsü bilerek dünyaya yaymasıdır. Ama asıl önemli olan su şudur; Ashin böyle korkunç bir şeyi neden yapmıştır?

Ashin hem karanlık hem de ürkütücü bir mağaraya girdiğinde elinde meşalesi bulunmaktadır ve Ashin bir kayanın üzerinde duran diriliş bitkisindeki garip ve anlaşılmaz bazı işaretleri keşfeder. Fakat Ashin sonunda yazanların bir kısmını da olsa anlamayı başarır. Anladığı bu kısımdaysa ‘’ölüleri diriltmek için büyük bir bedel ödenmesi gerekir’’ yazmaktadır. Tam da bu sırada ekrana çarpan bir el tüm görüntüyü bozmaya yeter. Ashin gerçekten de bu salgını isteyerek mi başlatmıştır? İçinde duyduğu intikam hırsı bu denli mi güçlüdür? Ashin’in bulduğu yazılarda başka neler yazmaktadır? Ashin’in bildiği ancak diğerlerinin bilmediği başka ne olabilir ki? Acaba Ashin istediği intikamı almayı başaracak mı?

Kingdom: Ashin of the North Sansürsüz İndir

Kingdom: Ashin of the North Sansürsüz İndir

Kingdom: Ashin of the North Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Kingdom: Ashin of the North Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR