Kırk Yalan Sansürsüz İndir

Kırk Yalan Sansürsüz Full İndir

full_indir_film_indir

Kırk Yalan Sansürsüz İndir

Bizleri gülmekten kırıp geçirecek olan bir yerli komedi filmi ile karşı karşıyayız. Komedi işi bizden sorulur, yine başarısının hakkını sonuna kadar verecek olan bir film. İnsanları güldürmek zordur, kırk yalan filmi bunu kusursuzca başarmış bir yapımdır. Yalanın dolanın başrolde olduğu bu filmde yalan sonucu ortaya çıkan büyük komedi, hatta trajikomedi olayların işlenişi göreceğiz. Kırk yalan filmi Oğuzhan Uğur’un da içinde bulunduğu büyük oyuncu kadrosuyla tavan yapmış, büyük ses getirmiştir. Filmin konusuna gelirsek eğer film şu şekildedir; Edirne’de yaşıyor olan Tahsin, ziraat teknikeridir. Bu adam hayatını yalanlara adamış, yalanlara göre kurmuştur. Çevresindeki insanlar, Tahsin’in sürekli yalan söylediğini biliyorlardır. Ama yine de kendilerini onun yalanlarına hep inanmış bir şekilde buluyorlardır. Tahsin’in çocukluktan kalma olan Sadık, yıllardır kavuşmadığı aşkı Halime’nin babasını ikna edince, hiç beklemeden evlilik hazırlıklarına başlar. Düğün Pınarhisar’a olacaktır. Düğün için yola koyulan Tahsin, berberinde bir kasa Afrika armudu da götürür.  İşte şimdi olanlar olur. Neden mi? Çünkü marulu yiyen insanları bilinç kaybına uğratan zehirli armut marula, sadece Tahsin’in hayatını etkilemeyecektir,  bu armuttun etkisiyle düğün, Sümsük Kamil, asosyal kitap kurdu Koray, ve belediye başkanını bile etkilenir ve ortaya gülmekten çenenizin kırılacağı içinden çıkılmaz olayların içine sürükler. Büyük bir ekip işi olan kırk yalan başarısının hakkını sonuna kadar veren bir filmdir. Biz çok güldük, sizin de gülmeniz dileğiyle iyi seyirler diliyoruz.

Kırk Yalan Sansürsüz İndir

Kırk Yalan Sansürsüz İndir

Kırk Yalan Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
Kırk Yalan Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR