Kırk Yalan Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Kırk Yalan Sansürsüz İndir

Son zamanların büyük ses getiren komedi filmlerinden biridir. Kırk Yalan şiveli anlatımı ve kendine has konusuyla oldukça samimi, içten bir yol kat etmiştir. Filmin konusu şu şekildedir; tüm hayatı yalan olan bir arkadaşın, verdiği Koca koca hasarları işliyor. Bu adamın ismi Tahsin’dir. Edirne’de yaşayan Tahsin dediğimiz gibi tüm hayatı yalan dolan olan biridir. Tahsin çocukluk arkadaşı olan Sadık’ın düğününe davet edilmiştir. Sadık ise yıllardır sevdiği kadın olan Halime’nin babasını ikna edip nikahı basacaktır. Sadık, çocukluk arkadaşı olan Tahsin’i de düğüne davet etmiştir. Ki izlerken içten içe keşke davet etmeseymiş dedirtiyor bizlere. Çünkü Tahsin ziraat teknikeri olan bir adamdır, Tahsin düğüne hediye olarak yanında bir kasa Afrika armuttu ve marulu götürmektedir. Ama bu armuttun içinde bulundurduğu asit dolayısıyla insanın kafasını ve bedenini allak bullak edecek tarzdan sarhoş ediyordur. Bu armuttan yiyen herkesin durumu içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Yalan makinesi olan Tahsin başta durumun armuttan dolayı olduğunu saklamıştır, ta ki çevresindekiler anlayana kadar. İzlerken gülmekten kırıp geçirecek olan bu film akıcılığı ile hiç sıkmamaktadır. Yalan kötü bir şeydir ama bu filmde yalanlar ve yalanların sonuçları hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı hissiyatını hissettirecektir. Kırk Yalan samimi konusuyla, bizleri neşelendirecek, güldürecek bir filmdir. Her türlü izleyici kitlesinin seveceği, eş dost akraba ile izleyip keyifli bir vakit geçireceğiniz olan bu film ile sizleri Baş başa bırakıyorum, dop dolu dakikalar geçireceğinizi vaat ederek iyi seyirler diliyorum.

Kırk Yalan Sansürsüz İndir

Kırk Yalan Sansürsüz İndir

Kırk Yalan Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
Kırk Yalan Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR