Kirli Para – The Laundromat Filmi İndir

full_indir_film_indir

kirli_para_film_indir_torrent_indir_full_indir

Kirli Para – The Laundromat filmi, 2016 yılında bütün dünyada Panama Belgeleri skandalı olarak çıkan ve büyük yolsuzlukların gözler önüne serildiği olayların başlangıcını ve nasıl ortaya çıktığını anlatan bir film. Film Panama Belgeleri açıklandıktan sonra tutuklanan ve daha sonra serbest kalan iki avukatın ağzından, devlet başkanlarının, ülkelerin çok zenginlerinin, kara para aklayıcılarının, nasıl vergi kaçırarak e mail üzerinden şirket kurup, ülkelerinden nasıl vergi kaçırdıklarını canlandırarak anlatılmış. Jürgen Mossack ve Ramon Fonseca, finans sistemindeki açıkları değerlendirerek, bir şirket kurarlar. Bu şirket, ülkelerinden vergi kaçıracakların, kara para aklamak isteyenlerin ve vakıfların baş vurduğu bir ağa dönüşür. Kara para aklamak isteyenler bu ağa başvuru yapıyorlar. Başvuru yapıldıktan sonra bu kişi adına email sistemi ile Panama’da bir posta kutusu adresine şirket kuruluyor. Bu ülkeden biri şirkete genle müdür oluyor. şirketin alım satımı ve parası sadece kağıt üstünde görünüyor. Normalde bu şirkete büyük bir para gitmiyor. Para şirket üzerinden dünyanın başka bir ülkesinde şahıs adına mal alıyor. Filmde şirketlerin nasıl yönetildiğini, insanların nasıl mağdur olduğunu, bir kişinin yüzlerce şirkete genel müdür olduğunu, genel müdür olarak görünen kişinin şirket adına yüzlerce boş kağıt imzalayıp, ağa teslim ettiğini anlatıyor. Peki panama belgelerinde ortaya çıkan ağ bu alanda kurulan tek ağ mı ? Bu sorunun cevabını bulabilmek için, Kirli Para – The Laundromat filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler..

kirli_para_film_indir_torrent_indir_full_indir

*****  Film indir – Full indir – Torrent indir ***** Film indir – Full indir – Torrent indir

*****  Film indir – Full indir – Torrent indir ***** Film indir – Full indir – Torrent indir

*****  Film indir – Full indir – Torrent indir ***** Film indir – Full indir – Torrent indir

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Kirli Para – The Laundromat Filmi İndir YAPILAN YORUMLAR