Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz İndir

Koç Carter – Coach Carter Sansürsüz Full İndir

full_indir_film_indir

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz İndir

Yönetmenliğini Thomas Carter’in yaptığı gençlik, spor ve biyografik türlerde yayınlanan filmin başrolünde Samuel L. Jackson oynamaktadır.

Film Ken Carter’in oğlunun basketbol maçını izlemeye gitmesiyle başlar. Ken eskiden mezun olduğu ve sayı, asist ve top çalma rekorlarını hala elinde barındırığı Richmond lisesinden basketbol takımının koçluğu için iş teklifi alır. Rihmond lisesi geçen yıl ligde sadece dört galibiyet alan lakayıt, disiplinsiz neredeyse her anlamda sorunlu bir takımdır. Disiplinsizliğe alışan öğrencileri önce takım haline getirmesi gereken Ken Carter ilk antrenmanda belirli şartlar sununca geçen yıl takımın en skorer olan iki oyuncusu şartları kabul etmeyerek takımdan ayrılır. Katı bir disipline sahip olan ve artık koç olan Carter’ın basketbol dışında da prensipleri vardır. Oyuncularının hayatındaki tek anlamın basketbol olmasını istemeyen Carter’ın disiplini ve katı durumu bazen aşırıya kaçsa bile oradaki ortam için doğru bir idealist yapıya sahiptir. Kararlarının uygulanmasının zor olduğunu bilse de kolaya kaçmayan ve oyuncuları için mücadele eden Carter bunları yaparken hem dost hem de düşman edinmektedir. Ailelerin ve mahallelerin de baskısını gören Carter’ın günlük yaşamına etki eden durumlar sinirlerini bozmakta, hayatını zorlaştırmaktadır. Birçok başarının kazanılmasının zor ama kaybedilmesinin ne kadar kolay olduğunu gözler önüne seren filmde, başarının sadece sonuç odaklı olmadığı ve kazanmanın bilindiğinin aksine sadece kupa olmadığı da izleyiciye aktarılıyor.

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz İndir

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz İndir

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
Koç Carter – Coach Carter Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR