Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz İndir

Koç Carter – Coach Carter Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz İndir

Coach Carter filmi, biyografik, spor ve gençlik filmidir. Filmde koç Carter rolündeki Samuel L. Jackson oynamaktadır. Başrolde iyi bir oyunculuk örneği çıkaran ünlü oyuncu koç Carter’in hayat felsefesini iyi aktarmıştır. Yaklaşık otuz beş yıl önce Richmond Lisesinden mezun olmadan lisenin sayı, asist, top çalma rekorlarını da hala elinde bulunduran Ken Carter’ın yolu aynı lise ile yeniden kesişir. Gelen koçluk teklifini kabul eden Ken Carter işi kabul ederken kendi yöntemleri ile çalışma şartını müdür dahil kabul ettirir. İşe başlar başlamaz fazlasıyla disiplinsiz bir kadroyu devralan koç Carter ilk antrenmanına başlamadan öğrencilere derslerini de ilgilendiren, basketbola yaklaşımlarındaki ciddiyeti ve saygıyı da arttıracak birtakım kurallar sunar. Takımın en skorer iki oyuncusunun kabul etmemesine rağmen geri adım atmayan Carter ilkeleri doğrultusunda takımını çalıştırmaya devam eder. Savunma setlerinden, hücum setlerine kadar bir lise takımı için fazlasıyla yeterli olan Carter o çevreden mezun olup o çevrede yaşadığı için öğrencilere kupa kazanmaktan başka da başarılar kazandırmak ister.

Filmde koç Carter’ın ele aldığı yaklaşım aşırılıklara kaçmakla beraber fazlasıyla katı ve sert olsa da oldukça ilkeli bir yaklaşımdır. Oyuncularının hem spor dışındaki donanımlarını düşünen Carter hem de sporculuğun gerektirdiği disiplini ve spor yaparken de hayatlarında da görülmek, gösterilmek istenen saygıyı da aşılar. Bir şekilde spor yapan herkesin izlemesi gereken akıcı bir filmdir Koç Carter.

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz İndir

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz İndir

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
Koç Carter – Coach Carter Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR