Koğuş Akademisi Sansürsüz İndir

Koğuş Akademisi Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Koğuş Akademisi Sansürsüz İndir

‘Tek Maç’ Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco hepsi birbirinden farklı karakterlere sahip ve farklı suçlardan hapse düşmüş koğuş arkadaşlarıdır. Her biri ayrı ‘kafada’ olan bu mahkumlar kendi düzenleri içerisinde yaşarken, bir gün hapishaneye Kâmuran adında yeni ve seksi bir müdire atanır. Müdire Kamuran bir emirle koğuşta bir tiyatro oyunu sergilenmesini ister. Bu planla ortak bir amaç uğruna aynı hizaya gelen mahkumlar, kendi sonlarını hazırladıkları bir oyunun parçası olduklarını ise anlamazlar!
Eğlenceli komedi filminin başrollerini Salih Kalyon, Çetin Altay, Erdal Tosun, Umut Oğuz, Turgut Tunçalp ve Arzu Yanardağ paylaşırken kadroda kendilerine Erkan Can ve Pascal Nouma gibi isimler de konuk oyuncu olarak eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise Tolga Baş üstleniyor.

Koğuş Akademisi filmi 2013 yılında gösterime giren, Komedi türünde güzel bir film. Koğuş Akademisi filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Tek Maç Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, Bekir Ali, Levent ve Genco hepsi farklı farklı suçlardan hapse düşmüş, ve aynı koğuşta kalmaktadırlar. Hapishaneye Kamuran isminde seksi müdüre atanır.Yeni müdire koğuştan bir tiyatro oyunu hazırlamalarını ister. Koğuş bu oyun ile kendi sonlarını hazırladıklarından habersizdir. Bu oyun ile sonlarını parçası olduklarının farkında bile değildirler. Bu güzel filmi evinizde izlemek isterseniz, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Koğuş Akademisi Sansürsüz İndir

Koğuş Akademisi Sansürsüz İndir

Koğuş Akademisi Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com
 

BENZER İÇERİKLER
Koğuş Akademisi Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR