Küçük Jeo - Little Joe Sansürsüz İndir

Küçük Jeo – Little Joe Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Küçük Jeo - Little Joe Sansürsüz İndir

Bilim Kurgu – Dram tarzın bir film üslubuna sahip olan Küçük Jeo oldukça sevilen filmler arasında yer alıyor. Kendine has sinema dili ile kameraya aktarılan film oldukça ses getirdi. Dünyanın en köklü film festivallerinden birisi olan Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye ve En İyi Kadın Oyuncu kategorilerinde yarıştı. Altın palmiye’ye sahip olamayan film, en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı. Tarz ve üslup açısından değerli bir sinematografi taşıyan Küçük Jeo, günümüzde de hala izlenmeye devam eden kült filmler arasında gösteriliyor.  Değerli bir senaryo’ya sahip olması da oldukça etkiliyor. Filmi Torrent indir seçeneğiyle dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Genetiği değiştirilmiş bitkiler üreten genç bir kadının hikayesini anlatan Küçük Jeo;  tuhaf senaryosuyla oldukça sevildi. Boşanmış bir anne olan Alice, bitkiler üzerine çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Çalıştığı bir şirkette kıdemli bir bitki yetiştiricisidir. Yaşının genç olmasına rağmen bilgi birikimi ve donanımıyla da önemli birisidir. Alice, uzun yıllardır uğraştığı bitkiyi nihayet gün yüzüne çıkarabilmiştir. Kırmızı bitki olarak nitelendirilen bu bitki oldukça kadim bir özelliği bulunmaktadır. Görselliğiyle baş döndüren bu bitki; birçok hastalık için de rahatlıkla kullanabilinmektedir. Bitki, istenilen sıcaklıkta korunu ve düzgün beslenilirse sahibini mutlu etmektedir. Alice, çalıştığı şirketin politikasını bilmesine rağmen bu bitkiyi küçük oğluna hediye etmek istemektedir. İlerleyen günler ile birlikte bu özel bitkiyi oğluna hediye eder. Alice ve oğlu bu bitkiyi ‘’ Little Joe ‘’ ismini verir. Ancak bitkiler büyüdükçe; bu bitkinin gerçekten iyi niyetli bir bitki olup, olmamasından yana şüphe duymaya başlarlar. Bitkileri, hassasiyet ile gözlem altında tutan Alice, tohumların etrafa saçılıkça farklı etkiler yarattığının farkına varır. Yaşadıklarının gerçek mi yoksa bir oyun mu olduğunu ayırt edemeyen Kadın, kendini tuhaf bir oyun içerisinde bulur.

Küçük Jeo - Little Joe Sansürsüz İndir

Küçük Jeo - Little Joe Sansürsüz İndir

Küçük Jeo - Little Joe Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
Küçük Jeo – Little Joe Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR