Lanetli Anahtar Sansürsüz İndir

Lanetli Anahtar Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Lanetli Anahtar Sansürsüz İndir

Cinler, büyüler, korkunç yaratıklar üzerine kurulu tüm filmlerin Türkiye de büyük kitleleri vardır. Halk korkmayı  bu figürler ile daha çok seviyor, daha başarılı buluyor. Farklı ürpertici konusuyla bizlere sunulan bu filmde figürler ve roller oldukça başarılı ve korkuyu oldukça hissettirmektedir. Filmi izlerken basit bir şekilde değil de ciddi anlamda korkacağınız bu film ile sizlere baş başa bırakıyorum. Ve sizlere bu korkunç filmimizin konusunu anlatıyorum. Bir grup, arkadaşlarına yardımcı olmaya çalışırken içinden çıkılmaz bir belanın içine düşerler. Kendisine büyü yapılan arkadaşlarını kurtarmak adına internetten indirdikleri büyü ve cin yazılarını yakan grup tehlikeli bir kabile olan Daktylos cinlerinin hedefi haline gelir. İda dağında yaşayan Daktylos cinlerinin en azgını olan Damanaus’un gazabından kimse kurtulamamıştır ve yeni hedefi de genç gruptur. Bizleri korku ile yüz yüze bırakan bu filmde sahnelerin heyecanı oldukça fazladır. Filmin her sahnesi birbirinden farklı, korkunç ve ürperticidir. Filmi izlerken gençlere kendimizi üzülürken bulacağız. Bakalım gençler Damaneus’un gazabından kurtulabilecekler midir? Ya da herkes gibi onlar da Damaneus’un gazabına uğrayacaklar mı?

Lanetli Anahtar Sansürsüz İndir

Lanetli Anahtar Sansürsüz İndir

Lanetli Anahtar Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
Lanetli Anahtar Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR