Madame Claude Sansürsüz İndir

Madame Claude Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Madame Claude Sansürsüz İndir

2 Nisan 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan Netflix Fransa orijinal filmidir. 1 saat 52 dakikalık süreden oluşan film, Fransa’nın başkenti Paris’te çekildi. Yönetmenliğini Sylvie Verheyde yaparken, senaryosunu da Sylvie Verheyde kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Karole Rocher, Garance Marillier, Roschdy Zem, Pierre Deladonchamps ve Liah O’Prey gibi isimler yer alıyor. Film 2 Nisan 2021’de Türkiye’de Netflix tarafından yayınlanacak.

Filmin konusu, 1960’ların Parisi’nde Madam Claude’un nüfuzu, seks sektörünün ötesine geçmiştir. Fakat tanıştığı zengin ve genç bir kadın her şeyi değiştirmek üzeredir. 1960’ların Paris’inde Madame Claude’un etkisi seks işçiliği dünyasının ötesine uzanır, ta ki varlıklı bir genç kadın her şeyi değiştirmekle tehdit edene kadar. Paris, 1960’ların sonu. Madam Claude, kendisine hem Fransız siyasi hem de suç dünyasında güç veren fuhuşa adanmış gelişen bir işletmenin başında. Ancak imparatorluğunun sonu sandığından daha yakındır.

Madame Claude Sansürsüz İndir

Madame Claude Sansürsüz İndir

Madame Claude Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Madame Claude Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR