Manda Yuvası Sansürsüz İndir

Manda Yuvası Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Manda Yuvası Sansürsüz İndir

Kastamonu’dan İstanbul’a göçen Aşur, inşaat sektöründe küçük hesaplar peşinde koşup dolandırıcılık yaparak geçinen bir adamdır. Aldığı tadilatları bir türlü beceremeden yarıda bırakıp ödemelerini de alarak ortadan kaybolur. Bu yüzden başı paralarını kaptıran müşteleriler ve ücrertlerini ödemediği işçilerle derde girmektedir. Bu yüzden hayatı yeni tezgahlar hazırlarken, dolandırdığı insanlardan kaçma planlarıyla da geçmektedir. Evde de karısıyla arası açık olan Aşur, yaşadığı bu şehirden bunaldığı anlarda Kastamonu’dan kendi hemşehrilerinin takıldığı kahveye gider.

Yine bu ziyaretlerden birinde, internet üzerinden kamerayla kendi köyünü izleyebileceği bir platformdan haberdar olur ve uygulamayı açtığında babadan kalma, terk edilmiş evlerinde başka birinin yaşadığını fark eder. Aşur yine evde tartışmaların yaşandığı bir gün, köye dönmeye ve evini kontrol etmeye karar verir. Köye vardığında evinde yaşayan kişinin Greenpeace üyesi olan Vedat adında biri olduğunu öğrenir. Başta aralarında tartışmalar yaşansa da zamanla köylerini bekleyen HES tehhdidi ve çevre sorunlarıyla yüzleşmeye, buna karşı tüm köylü birleşmeye karar verirler.

Tiyatro ve televizyon oyuncusu İlyas İlbey’in yönetmenliğini üstlendiği komedi filmi, sanayileşme ile birlikte kırsal kesimde yaşanmaya başlanan değişim sürecini insan ve çevre açısından ele alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda başroldeki İlyas İlbey’e Kemal Kocatürk, Seray Sever, Eylem Şenkal ve Sefa Tantoğlu gibi isimler eşlik ediyor.

Manda Yuvası filmi 2015 yılında gösterime giren, Komedi türünde güzel bir film. Manda Yuvası filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Aşur, Kastomunu’dan İstanbul’a göç ile gelen, İstanbul’da tadilat işleri ile uğraşan bir adamdır. Aşur yaptığı işlerin hiç birini doğru dürüst yapmaz, ama parayı peşin ve tam alır. bu yüzden alacaklılar ile başı derttedir. Aşur alacaklılardan uzaklaşmak için Kastomonuluların takıldığı kahvede, internet üzerinden kendi yaşadıkları köyü hatta evi görebildiğini öğrenir. Aşur, baba evinde birilerinin yaşadığını bu program üzerinden görür. Bir gün karısı ile yine kavga ettiğinde, biraz uzaklaşmak aynı zamanda baba ocağını görmek için memlekete gider. Baba evinde çevreci bir genç kalmaktadır. Orada olmasının sebebi ise yapılacak olan HES’e karşı çıkmak için gelmiştir. İlk başlarda genç ile tartışsa de sonraları araları düzelecek.

Manda Yuvası Sansürsüz İndir

Manda Yuvası Sansürsüz İndir

Manda Yuvası Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com
 

BENZER İÇERİKLER
Manda Yuvası Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR