Mandıra Filozofu Sansürsüz İndir

Mandıra Filozofu Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Mandıra Filozofu Sansürsüz İndir

Mustafa Ali’nin içinde yaşadığı dünya düzenine karşı koyduğu tavır, onu Muğla’nın Çökertme köyünün yakınlarında, ıssız bir kulübede yaşamaya kadar götürür. Felsefe bölümü mezunu olan Mustafa Ali burada doğayla iç içe, modern hayatın getirisi olan her şeyden uzak bir yaşam sürer ve zamanının tamamına yakınını kitap okuyarak geçirir. Çalışmaya ise kesinkes karşıdır. Cavit ise kurnaz ve çalışkan bir işadamıdır ve yeni projesi için Çökertme köyüne gelir. Amacı Mustafa Ali’nin sahip olduğu araziyi satın alıp yerine kazanç getirecek bir butik otel yaptırmaktır. Ne var ki İstanbul’dan gelen bu beklenmedik konuğun hayatı Mustafa Ali ile tanıştıktan sonra eskisi gibi olmayacaktır.
Birol Güven’in senaryosunu yazıp Müfit Can Saçıntı’nın yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerini Müfit Can Saçıntı ve Rasim Öztekin paylaşıyor.

Mandıra Filozofu filmi 2014 yılında gösterim giren, Komedi türünde güzel bir film. Mandıra filozofu filminin konusu ve içeriği hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Mustafa Ali, felsefe bölümü mezunu, modern dünyanın nimetlerinden faydalanmayı red eden, deniz kenarına yakın bir köyün yakınında denize sıfır kendi arazisinde, ufak bir kulübede, kendi ürettiği besin kaynaklarını tüketerek, çoğu zamanını kitap okuyarak, doğa ile barışık bir hayat sürmektedir. Cavit, kurnaz ve çalışkan bir işadamıdır. Cavit, Mustafa Ali’nin bulunduğu koyu satın alıp buraya otel yapmayı düşünmektedir. Bundan sonra komik bir sürü olay yaşanacaktır.

Mandıra Filozofu Sansürsüz İndir

Mandıra Filozofu Sansürsüz İndir

Mandıra Filozofu Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Mandıra Filozofu Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR