Meddah Filmi Sansürsüz İndir

Meddah Filmi Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Meddah Filmi Sansürsüz İndir

Zamanında çok bilinen bir tiyatro oyuncusu olan Aziz, parlak günlerini epey geride bırakmıştır. iki yakın arkadaşının yardımlarıyla otel odalarında kalarak hayatını sürdürmeye çalışmaktadır. Bir yandan da Aziz’in durumunu bilen ve ona destek veren, organizatörlük yapan Veli, onun için gösteri ayarlar.  Böylece Aziz de meddahlık yaparak konaklama parasını karşılayabilmektedir. Artık eskisi kadar genç ve güçlü de olmayan Aziz, sağlığının da elden gitmeye başladığını fark eder.  Yaşadığı hareketli hayat kalbini fazlasıyla yormuştur. Ömrünün sonuna yaklaştığını fark ederek bu dünyadan gitmeden önce geçmişinde yaptığı ve uzun süredir vicdan azabını çektiği bir hatayı düzeltmek ister. Veli’nin ekiple çıkacağı turneye katılmak için ona yalvarır. Sebebini bir tek kendisinin bileceği bir istekle, yaptığı yanlışı düzeltebilmek umuduyla bu, aynı zamanda geçmişiyle yüzleşmek için çıkacağı son yolculuk olacaktır.

Meddah Filmi 2014 yılında gösterime giren, Dram türünde güzel bir film. Meddah Filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Aziz, zamanında ünlü bir tiyatro oyuncusudur. Fakat parlak günlerini geride bırakmış, iki arkadaşının ayarladığı ucuz bir otel odasında yaşamaktadır. Ona destek veren arkadaşlarından Veli, Aziz için küçük orta oyunları bulmaktadır. Fakat Aziz yaşlandığını fark etmiştir. Arkadaşı Veli bir turneye çıkacaktır, Aziz bu turneye katılmak istemektedir. Nedeni ise yıllar önce yaptığı büyük bir hatayı düzeltmeye çalışacaktır. Bu yolculuk Aziz’in son yolculuğu olacaktır.

Meddah Filmi Sansürsüz İndir

Meddah Filmi Sansürsüz İndir

Meddah Filmi Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Meddah Filmi Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR