Merdiven Baba Sansürsüz İndir

Merdiven Baba Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Merdiven Baba Sansürsüz İndir

Bir havaalanında temizlik görevlisi olarak çalışan Fazlı’nın (Hacı Ali Konuk) hayatı oldukça sıradandır. En yakın çevresi olan ailesi dahil herkes onu silik bir adam olarak görmektedir. Sonunda araba özlemiyle yanıp tutuşan eşi tarafından terk edilen Fazlı, ne yapıp edip bir araba almaya karar verir. Ancak çalıştığı şirketin elden çıkarmak istediği arabalar satılmış, geriye sadece hurda bir uçak merdiven aracı kalmıştır. Merdiven arabayı satın alıp mahalleye getiren Fazlı ile başta herkes yine dalga geçer ama Fazlı’nın ‘ezik’ hayatı bir gecede tam tersine dönüşecektir. Yapımcılığını Mint yapımın üstlendiği komedi türündeki filmin başrollerinde Esra Dermancıoğlu ve Hacı Ali Konuk yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat üstlenirken, senaryo Birol Güven’e ait.

Merdiven Baba filmi 2015 yılında gösterime giren, Dram ve Komedi türünde güzel bir film. Merdiven Baba filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Fazlı’nın hayatı çok sıradan geçmektedir. Yakın çevresi ve ailesi dahil herkes onu silik bir adam olarak görmektedir. Fazlı bir gün bir hurda kamyonu satın alır ve bütün hayatı sil baştan değişir. Çünkü Fazlı’nın aldığı kamyon sıradan bir kamyon değildir. Bu kamyon çalıştığı uçak şirketinin diğer arabaları satıldığı için Fazlı mecburen, uçaklara merdiven yaklaştıran bu kamyonu merdiveni üzerinde almıştır. Mahalleye geldiğinde yine herkes dalga geçmiştir. Fakat Fazlı’nın ezik hayatı bir gecede sil baştan değişecektir.

Merdiven Baba Sansürsüz İndir

Merdiven Baba Sansürsüz İndir

Merdiven Baba Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Merdiven Baba Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR