Musabbar Sansürsüz İndir

Musabbar Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Musabbar Sansürsüz İndir

Musabbar, bir cin kavmidir. Zamanın ise Hz. Süleyman’ ın himayesine girmiş olup; Hz. Süleyman’ ın ölümünden sonra ise kendi bildiklerini okuyarak dünyaya hükmetme planları yapmışlardır. Planlarına yoluna koymak için ise yaptıkları insanların aklına girerek, yoldan çıkartmaya çalışacaklardır. Zengin bir adam olan, her şeye sahip bir ağanın en büyük korkusu ise soyunun tükenmesidir. Çözümü ise Musabbar cinlerinden destek almak olacaktır. Zengin ağa, kendi soyunun tükenmemesi için ise hem kendini hem de dünyayı karanlığa sürükleyecek olan adımı atmak üzeredir. Zengin köy ağasının isteği sonucunda karısıyla ilişkiye girilmesine izin verilecektir. Bunun sonucunda ise dünyaya gelmemesi gereken, melez bir çocuk dünyaya gelir. Çocuğun dünyaya gelmesi sonun başlangıcı olsa da asıl son çocuğu Hz. Süleyman’ ın soyundan gelen birisiyle bir araya gelmesiyle olacaktır.

Musabbar Sansürsüz İndir

Musabbar Sansürsüz İndir

Musabbar Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Musabbar Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR