Mutlu Kuzular Sansürsüz İndir

Mutlu Kuzular Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Mutlu Kuzular Sansürsüz İndir

Çocukları Can ve Sevgi için yaşayan Elmas, aileyi geçindirebilmek için hayat kadını olarak çalışmaktadır. Çocukları ise bu gerçekten habersizdir. Bir gün 16 yaşındaki oğlu Can gerçeği öğrenince aşırı tepki gösterir ve  kendini ne yapacağını bilemez bir durumda bulur. Can, kardeşi Sevgi’yi de yanına alarak dedesinin evine gider. Elmas hayatta önem verdiği tek şey olan çocuklarının gidişiyle büyük bir yıkıma uğrar. Yıllarca çocukları için çalışıp yaşayan Elmas derin bir boşluğa düşer. Sonunda ise hayatını değiştirip yeni bir iş bulmaya ve ailesiyle ilişkilerini düzeltmeye karar verir.
Kadir Sözen’in yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Narges Rashidi, Vedat Erincin, Benno Führmann, Anna Thalbach ve Erhan Emre gibi isimler bulunuyor.

Mutlu Kuzular filmi 2015 yılında gösterime giren, Dram türünde güzel bir filmdir. Mutlu Kuzular filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Elmas, çocukları Can ve Sevgi ile yaşayan, geçimini sağlamak için hayat kadınlığı yapan bir kadındır. Elmas’ın yaptığı işi öğrenen 16 yaşındaki oğlu, kardeşini de yanına alarak dedesinin yanına gider. Elmas, yıllardır çocukları için çırpınıp dururken onların gitmesi ile büyük bir boşluğa düşer. Sonunda ise Elmas kendine çeki düzen vermeye, düzenli bir iş bulup, aileyi yeniden bir araya getirmeyi düşünmektedir.

Mutlu Kuzular Sansürsüz İndir

Mutlu Kuzular Sansürsüz İndir

Mutlu Kuzular Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com
 

BENZER İÇERİKLER
Mutlu Kuzular Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR