Nasipse Olur Sansürsüz İndir

Nasipse Olur Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Nasipse Olur Sansürsüz İndir

Yerli komedi filmlerden biri olan Nasipse Olur filmi izleyiceleri kahkahaya boğmaya hazırlayan şahane bir filmdir. Anadolu motifleriyle harmanlanmış romantik komedi tadında bir filmdir. Filmde ana karakter olan inadım inat olan, saf olduğu kadar da komik olan Günfer adında bir kız var. Günferin eski güzel günlerinden eser kalmamış babasının ölümünden sonra kendi dünyasına çekilmiş hayattan enerjisi kalmayan bir kıza dönmüştür. Babasının ölümünden sonra babasından yadigar kalan tek şey olan fırıncı dükkanlarının başına geçerek kendi dünyasına çekilmiştir. Ancak amcası mafyaya borç yaptığından dolayı mafya adamları Günferin babasından kalan tek şey olan fırıncı dükkanına dadanmıştır. Bu yetmezmiş gibi Günferin nişanlısı olan Yaşar da onu aldatmıştır. Herşeyin üst üste gelmesiyle Günferin kaderine inadı başlar Ya nasip diyerek herşeyle mücadeleye başlar tabi bu arada hayatın olmazsa olmazı olan aşk da işin içine karışınca ortaya kahkahalarla dolu bir serüven çıkar. Aşık olacağı delikanlı olan Gökhan her şekilde ona olan desteği bu aşka sebeb olan şeylerden biridir. Gökhan karakteri yerinde eğlenceli yakışıklı bir adam.Gökhan ve Günfer  eglenceli aşk hayatları ve filmdeki olayların karışımı sonucunda izlerken kahkaların havada uçacağı komedi tarzında bir film ortaya çıkmaktadır. nasipse olur filmi her izleyici kitlesi, her yaşa uygundur. Ailecek, arkadaşlarla birlikte, sevgiliye birlikte her türlü kesimle izleyebileceğiniz bir komedi filmidir.

Nasipse Olur Sansürsüz İndir

Nasipse Olur Sansürsüz İndir

Nasipse Olur Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Nasipse Olur Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR