Nöbetçi – Sentinelle Sansürsüz İndir

Nöbetçi – Sentinelle Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Nöbetçi – Sentinelle Sansürsüz İndir

Türkçeye “Nöbetçi” olarak çevrilen Sentinelle, Julien Leclercq‘in yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerde Olga Kurylenko, Marilyn Lima ve Michel Nabokoff gibi isimlerin bulunduğu Fransız yapımı aksiyon ve gerilim filmi.

Çeşitli askerî operasyonlarda bulunmuş olan kahramanımız, şehre döndüğünde geride bıraktığı tecrübelerini unutamaz. Psikolojik sorunlar yaşamaya başlar, haplarla idare etmeye çalışsa da pek başarılı olamaz. Bunun üstüne bir de kız kardeşinin Ruslar tarafından tecavüze uğrayıp sahil kenarına atılması eklenir. Kahramanımız bunu kaldıramaz ve intikam almaya çalışır.

Filmin olağan ilerleyişi izleyiciyi biraz sıkabilir. 80 dk boyunca oldu olacak, geldi gelecek, bitti bitecek diyebilirsiniz. Filmin açıklamasında kahramanımızın insanüstü yeteneklerle intikam almaya çalışması konu edilmiş ancak kahramanımız ne kadar insanüstü yeteneğe sahip olsa da düşmanlar biraz zayıf kaçmış. Koskoca organize suç liderinin evine kolayca sızabiliyor ve neredeyse rehin alıyor. Ama kaslı adamlar bu kadar kolay mı diyip kahramanımızı kıskıvrak yakalıyorlar.

İnsanüstü kahramanımız ellerinden kaçıyor ve bir kez daha izlerini sürüp işini halletmeye koyuluyor. Tek başına siyah giyinen adamları halledip düşmanına ulaşıyor. İnsanüstü yetenek dediğimiz iyi dövüşme ve iyi silah kullanma oluyor galiba. Neyse. Organize suç örgütü lideri aşağıya uçup kafasını yarıyor, kanlar fışkırıyor ama ölmüyor.

Kahramanımız üçüncü hakkını da kullanmak istiyor ama bu sefer daha sağlam adım atıyor. Dubai’de bir otel odasında kalan düşmanının işini ufacık çatalla bitiriyor. Kardeşinin de hayata dönmesiyle mutlu sona erişen filmde seyirci, aksiyon açısından azıcık tatmin olsa da hikâye ve akış konusunda pek tatmin olmayacaktır.

Nöbetçi – Sentinelle Sansürsüz İndir

Nöbetçi – Sentinelle Sansürsüz İndir

Nöbetçi – Sentinelle Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Nöbetçi – Sentinelle Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR