Nuh Tepesi Sansürsüz İndir

Nuh Tepesi Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Nuh Tepesi Sansürsüz İndir

Cenk Ertürk’ün yazıp yönettiği Nuh Tepesi, filmi büyük oyuncu kadrosuyla bizlere şahane bir seyir sunmaktadır. Film aslen baba oğul ilişkisini ele alırken beraberinde gerçekleşen olaylar da gelenek ve ya batıl inançların ne kadar halkımızın için gereksiz öneme sahip olduğunu ve daha önemli şeyleri görmekte zorlaştırdığını gösteriyor. Büyük ses getiren film konusu bakımdan şu şekilde ilerlemektedir. Ömer adında bir adamın yaşayacaklarını ve kendi köy halkıyla mücadelesini anlatıyor. Babasının ölmeden önceki son dileği olan köydeki “Nuh Ağacı”nın altına gömülmektir. Köylülere göre bu ağacı Hz Nuh dikmiş ve çoğu kişi tarafından ziyaret edilmektedir başta köyün muhtarı olmak üzere köy halkı buna katiyen izin vermemektedir. Babasının son isteğini yerine getirmeye çalışan Ömer’in, ağacın kadim zamanlardan kalma olduğuna inanan köylülerle bir mücadelesine odaklanıyor. Bu süreçte köylüler ile olan bu zamanda Ömer onları ikna edebilecek midir ? Ömer’in zorlu zamanlarında içsel bir mücadele de vererek başka sorunlarını da halletmeye çalışan Ömer pes edecek mi? İyi seyirler.

Nuh Tepesi Sansürsüz İndir

Nuh Tepesi Sansürsüz İndir

Nuh Tepesi Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Nuh Tepesi Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR