O İş Bende Sansürsüz İndir

O İş Bende Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

O İş Bende Sansürsüz İndir

O İş Bende, iflas eden babasının borçlarını ödemeye çalışırken kendisini türlü maceraların içerisine sokan genç bir adamın hikayesini konu ediyor.

Varlıklı bir iş adamının oğlu olan Mert’in imrenilecek bir hayatı vardır. Her istediğini elde edip, sefa içinde yaşayan Mert’in hayatı, babasının iflas etmesi ile alt üst olur. Üstüne bir de babasının rahatsızlanması, her şeyin daha da kötü bir hal almasını sağlar. Babasının borçlarını üstlenmek zorunda kalan Mert, borçları ödemenin yollarını ararken kendisini türlü maceraların içerisinde bulur. Komedi türündeki “O İş Bende” filminin yönetmen koltuğunda Haydar Işık oturuyor. Filmin başrollerini ise Nilay Toprak ve Nez Demir üstleniyor.

O İş Bende filmi, 2019 yılında gösterime giren, Komedi türünde güzel bir film. O İş Bende filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. İflas eden babasının ödemeye çalışan bir gencin başına gelen türlü maceraları konu olarak işlemiş. Mert’in babası varlıklı bir işadamıdır, bu yüzden yaşamını imrenilecek derecede iyidir. Mert, her istediğine ulaşabilen, sefa içinde hayatını sürdürmektedir. Fakat Mert’in bu lüks hayatı fazla uzun sürmez, çünkü babası iflas etmiştir. Babasının iflasının üzerine babası hastalanmıştır. Babasından kalan borçları ödemeyi üstlenen Mert, para bulmak için değişik yollar arar. Bu para bulma işlemleri sırasında kendini türlü maceralara atar. Komedi türündeki bu güzel filmi evinizde izlemek isterseniz, indirbakalim.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

O İş Bende Sansürsüz İndir

O İş Bende Sansürsüz İndir

O İş Bende Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
O İş Bende Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR
 • ahmet
  4 ay önce

  rar şifresi nedir yazarmkısınız

  • admin
   4 ay önce

   mail adresine cevap yazıldı

 • tarkan
  4 ay önce

  rar şifresi yanlış doğrusunu rica edebilirmiyim

  • admin
   4 ay önce

   mail adresine cevap yazıldı