Organize İşler Sazan Sarmalı Sansürsüz İndir

Organize İşler Sazan Sarmalı Sansürsüz Full İndir

full_indir_film_indir

Organize İşler Sazan Sarmalı Sansürsüz İndir

2005’ten beri bizimle birlikte olan palavra, dümen, tezgah, üçkağıt herşeyin olduğu gerçekçi olduğu kadar asla klişe olmayan senaryosuyla  gönüllerde taht kuran organize işler bu sefer de 2. Filmi ile seyirciyle karşı karşıya. 1. Film ile paralel olarak işlenen çoğu konu, üzerine yeni  eklenerek yeni tiplemeler ve karakterlerle yine herkesten tam puan almıştır. Organize işler sazan sarmalı filmi yine Asım Noyan ve çetesinin yaşadığı maceralar ile ilgilidir. Film iki ayrı suç şebekesinin iki ayrı karakteri dolandırmasıyle başlıyor. Dolandırılan karakterden biri Asım Noyan’ın biricik, güzeller güzeli kızı Nazlı’dır.  Nazlı babasının işlerinden rahatsız olan babasının bu işlerden uzak durup, tezgahı üçkağıtı, bırakmasını çok istiyordur. Asım Noyan ise bu işleri çok seviyor asla bırakmayı düşünmüyordur. Yıllarca bu işin içinde olan ekip dolandırmayı çok iyi yapmakla kalmayıp işin içinden de hep sıyrılıp, kimsenin yakalayamadığı başarıda, seviyededirler. Dediğimiz gibi Asım Noyan’ın kızı dolandırılmıştı bu işe oldukça sinirlenen Asım Noyan ve çetesi bu işin altında kalmayıp iyice bir intikam planı yapıp bu intikama da sazan sarmalı ismini vermişlerdir. Babasının tezgâh işinden uzak durmasını isteyen Nazlı yer yer kendini sazan sarmalı organizasyonunun içinde dalaverenin içinde de bulur. Seyirciye geçen eğlenceli bir seyir olan bu film gayet kaliteli başarılı ve komik olup, gündeme damga vuran filmlerden biridir.Başarılı esprileri ve diyalogları ile akıllarda kalır etki bırakıp, dillere pelesenk olmayı becermiştir. Sizlere iyi seyirler dileriz ve izleyerek keyfinizin tadını  çıkarmanızı umut ediyoruz.

Organize İşler Sazan Sarmalı Sansürsüz İndir

Organize İşler Sazan Sarmalı Sansürsüz İndir

Organize İşler Sazan Sarmalı Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Organize İşler Sazan Sarmalı Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR