Ot Filmi Sansürsüz İndir

Ot Filmi Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Ot Filmi Sansürsüz İndir

Yönetmenliği Burak Donay tarafından yapılmış, senaryo metni ve kurgusal çalışmaları Erkay Yavuz tarafından kaleme alınan 2016 yılının en göze çarpan dram filmlerinden olan Ot filmi 1990’lı yılların sonunda Anadolu’nun bir köyünde hayatını ailesiyle birlikte sürdürmeye çalışan Şeref’in çocuklarını okutmak ve eşine sağlıklı bir yaşam sunmak adına katlandığı zorlukları konu alıyor.

Sadece ünlü oyuncular değil, adı duyulmamış bir çok sanatçıyı da oyuncu kadrosunda bulunduran Ot filmi Erkay Yavuz, Erol Kocan, Melike Kurt, Deniz Yavuz, Mehmet Aytaç, Murat Turhan, Kemal Denizci, Erdinç Olgaçli, Bedirhan Can, Kürşat Acun gibi başarılı isimlerle oyuncu kadrosuna sahip bir yapıt olarak karşımıza çıkıyor.

Ot filminin konusu ise, 1990 yılların sonunda, Anadolu’nun bir köyünde yaşamını sürdürmeye çalışan Şeref isimli karakterin eşinin amansız bir hastalığı vardır. Bu hastalık yüzünden tedavi görmesi gereken Şeref’in eşi aynı zamanda üç çocuğa sahiptir. Eşine sağlık açısından destek olmanın yanında üç çocuğunu da okutmak Şeref’in en büyük hayalleri arasında yer alırken, okul ise köyden bir hayli uzaktır. Çocuklarının okula daha kolay ulaşması amacıyla bankadan çektiği kredi ile çocuklarına okula daha kolay alabilmeleri için eşek alan Şeref, bankaya olan borcunu ödemek için dağda topladığı çeşitli otları satar. Ama eşek masrafları ile birlikte topladığı otların getirisi borçları ödemeye yetmemektedir. Bu nedenle Şeref, Jandarma tarafından yasaklanmış olan dağın üst kısımlarında yetişen otları toplamaya çalışır.

Ot Filmi Sansürsüz İndir

Ot Filmi Sansürsüz İndir

Ot Filmi Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Ot Filmi Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR