Recep İvedik 6 Sansürsüz Full İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz Full İndir

full_indir_film_indir

Recep İvedik 6 Sansürsüz İndir

Serinin son çıkan filmi olan Recep İvedik 6 diğer filmlerinin gösterdiği başarıyı devam ettirdi. Sinema severler tarafından yakından takip edilen Recep İvedik 6 severleri tarafından beyaz perdeye çıktığı andan itibaren salonları doldurmayı başardı. Beyaz perdenin yanı sıra Netflix platformunda da yayınlanan Recep İvedik 6 haftalarca liste başı olarak yerini aldı.

Filmin bu sefer ki konusuna gelirsek Recep bir sabah postacının getirdiği Konya’da düzenlenecek  Kuru fasulye yemek yarışmasına davet edilir. Bu konuda heyecanını gizleyemeyen Recep yanına yakın dostu Nurullah’ı alarak hemen yola çıkmak ister. Seyahat acentasında çalışan yakın dostlarıyla iletişime geçerler. Seyahat acentasının yaptığı hata neticesinde Konya yerine Kenya’ ya giderler.  Uçak Kenya’ya inene kadar fark etmeyen Recep ve Nurullah’ı yeni bir macera bekler. Kenya’dan hemen Türkiye’ye dönmek isteyen Nurullah ve Recep bir süre Kenya’da kalmak zorunda kalırlar. Kenya’nın kurak vahşi bozkırında yaşamak zorunda kalan Recep ve Nurullah’ı yeni maceralar bekleyecektir. Seyahat ettikleri kafileden bir anda ayrılan Recep ve Nurullah kendilerini bir anda  iki kabilenin çatışmasının ortasında bulacaktır. Bu iki kabilenin çatışması izleyenlere komedi dolu anlar yaşatacaktır. Bu çatışmayı medeni bir yarışma neticesinde noktalamaya karar verirler. Bu noktada Recep ve Nurullah’ın etkisi de büyük olacaktır. İzleyenlere komedi dolu anlar yaşatacak olan bu yarışma şüphesiz beraberinde barışmayı da getirecektir.

Recep İvedik 6 Sansürsüz İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Recep İvedik 6 Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR
 • Eser
  5 ay önce

  Yüklenmio

  • admin
   5 ay önce

   indirme linkinde bir sıkıntı yok

 • BATUHAN
  6 ay önce

  REÇEB İVEDİK 6