Recep İvedik 6 Sansürsüz İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Recep İvedik 6 Sansürsüz İndir

Hiç beklenmedik şekilde Türk sinemasında komedi alanında inanılmaz bir başarı yakalayan yerli komedi film serisi Recep İvedik’in altıncı filmi olan Recep İvedik 6, Togan Gökbakar’ın yönetmenliğini üstlendiği ve senaryo metni yine filmin yönetmenliğini yapan Togan Gökbakar ile Şahan Gökbakar tarafından kaleme alınan ve kurgusu Ersin Eker tarafından yapılan bir saat 50 dakikalık bir komedi filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Efsanevi yerli komedi serisinin altıncı filminin yapımcılığı da filmin senaristleri olan Şahan ve Togan Gökbakar tarafından üstlenilmiş olup filmin yapım şirketi Çamaşırhane Film şirketidir. 2018 yılında çekimleri başlayan film 8 Kasım 2019 yılında sinema salonlarında izleyiciyle buluşmuş ve toplamda 67 milyon Türk Lirası hasılat geliri elde etmeyi başarmıştır.

Serinin bir önceki filmi olan Recep İvedik 5’e göre, uluslararası film ve dizi değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde kullanıcılar ve sinema severler tarafından yapılan değerlendirmede daha düşük bir puan almış olsa da Recep İvedik 6 da komedi ve eğlence arayan sinema severler için gerçekten izlenebilir nitelikteki kaliteli yerli filmler arasında yer almaktadır.

Oyuncu kadrosu, Recep İvedik rolü ile Şahan Gökbakar, Nurullah Sağlam rolü ile Nurullah Çelebi, Mbaye Dieng, Chidi Benjamin John, Kepsin Misodi Teke, Lorraine Kadye ve Somer Karvan gibi önemli isimlerden oluşan serinin altıncı filmi Recep İvedik 6’nın konusu ise yine popüler komedi karakterlerinden Recep İvedik’in en iyi arkadaşlarından biri olan Nurullah ile Kenya’da yanlışlıkla bir Safari turuna katılması ile başlayan komedi dolu hikayeyi işliyor olacak. Çok sevdiği kamyoncular derneğinin Konya’da düzenlenecek olan bir yemeğine davet alan Recep İvedik, Konya’ya gitmek için en yakın arkadaşı Nurullah’tan yardım ister. Nurullah ise tatil işletmecisi olan akrabasından bu konuda yardım isterken ufak bir harf hatasıyla Recep İvedik ve Nurullah’ın Konya seyahati için alınması gereken biletleri yanlışlıkla Kenya için alınır. Bu yanlışıklığı ancak Kenya uçağına bindiklerinde anlayan bitirim ikilinin aksiyon, macera ve komedi dolu hikayesinin işlendiği serinin altıncı filmi olan Recep İvedik 6’yı muhakkak izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Recep İvedik 6 Sansürsüz İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Recep İvedik 6 Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR
 • Qehreman
  4 ay önce

  Çok iyi

 • Serkan
  4 ay önce

  Recep İvedik 6 full filmini izlersem size çok teşekkür edicem şimdiden kolay gelsin.

 • Halil İbrahim DURMAZ
  6 ay önce

  İndirmek çok güzel