Sabit Kanca 2 Sansürsüz İndir

Sabit Kanca 2 Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Sabit Kanca 2 Sansürsüz İndir

Bir televizyon programında gördüğü Rencide Posuk’u beğenen Sabit Kanca’nın ev sahibi, bir an önce Rencide ile evlenmeyi kafasına koymuştur. Bir buluşma ayarlanır ancak Rencide, Rıfat Amca’yı beğenmez. Bu noktadan sonra işin sorumluluğunu Sabit Kanca üstlenir. Zira ev sahibi Rıfat Amca’ya birikmiş kira borcu bulunmaktadır. Kanca bu dertle uğraşırken Rencide’nin kızı Zeliş’e deliler gibi aşık olan Turabi adında biri ortaya çıkar ve Zeliş’le evlenmek için Rencide’yi kaçırır. İşler iyice çığırından çıkar, hepsini çözmek Sabit Kanca’ya kalır.
İlk filmi 2013’ün Mart ayında gösterime giren ve Sabit Kanca karakterinin internetteki hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılanan filmin devamı niteliğindeki yapımda yine İsmail Baki başrolde yer alıyor. İlk filmde sevdiği kadın olan Hande’ye bir türlü kavuşamayan, kavuşamadıkça her şeye atarlanan ve her şeyi bilen adam Sabit Kanca ikinci filmde de gönül meselelerine derman arıyor.

Sabit Kanca 2 filmi 2014 yılında gösterime giren, Komedi türünde güzel bir film. Sabit Kanca 2 filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Sabit Kanca’nın ev sahibi Rıfat amca bir televizyon programında gördüğü Rencide ile evlenmek istemektedir. Sabit Kanca, Rencide ile Rıfat Amca arasında bir görüşme ayarlar, görüşme sonrasında Rencide, Rıfat Amca’yı beğenmemiştir. Bundan sonra bu işi yapmak Sabit Kanca’ya düşer, çünkü ev sahibi olan Rıfat Amca’ya çok yüklü miktarda kira borcu vardır. Bu arada Turabi isminde bir adam ortaya çıkar. Turabi, Rencide’nin kızı Zeliş’e aşıktır ve evlenmek istiyordur. Bu evlilik olsun diye Rencide’yi kaçırır. İşler iyiden iyiye çığırından çıkmıştır, sorunları çözmek ise Sabit Kanca’ya kalmıştır.

Sabit Kanca 2 Sansürsüz İndir

Sabit Kanca 2 Sansürsüz İndir

Sabit Kanca 2 Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Sabit Kanca 2 Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR