Saklambaç – Ready or Not Film İndir

full_indir_film_indir

Alex ile Grace bir buçuk yıldır beraber yaşamışlar ve bu beraberliği evlilik ile taçlandırmaya karar verirler. Alex’in ailesinin malikanesinde düğün yaparlar. Alex’in ailesi köklü ve zengin bir aile olmasının yanında tuhaf gelenekleri de vardır. Aile katılacak kişi ilk gece mutlaka katlardan çekeceği oyunu oynamalıdır. Düğün gecesi Alex ve Grace evin özel odasına çağrılır. Oynayacağı oyun için Grace kart makinesinden kart seçer. Seçtiği kartta Saklambaç Oyunu çıkmıştır. Grace oyunun kuralını sorduğunda, gün doğana kadar yakalanmadan saklanması gerektiği söylenir. Grace saklanmaya gider. Ailenin bireyleri de silahlarını alıp onu bulmaya çıkar. Saklambaç Oyunu, ailenin oynadığı en acımasız oyundur. Gün doğana kadar aile girmek isteyen kişi yaralı olarak yakalanıp, özel odadaki masada ayin eşliğinde kurban edilmesi gerekmektedir. Grace, ilk saklandığı yerde biraz durduktan sonra, yatak odasına geçer. Alex orada onu karşılar. Bu arada ev halkından biri, Grace’yi aramak için odaya gelir. Alex onu ve kendisini yatağın kenarına saklama başarısı gösterir. Aile fertlerinden biri odaya giren kadını Grace sanıp, öldürür. Bu olayı gören Grace dehşete düşer. Alex, Saklambaç oyunun bütün kurallarını en ayrıntısına kadar anlatır. Grace artık bunun basit bir Saklambaç oyunu değil, kendisi için bir ölüm kalım oyunu olduğunu anlar.

 

*****  Film indir – Full indir – Torrent indir ***** Film indir – Full indir – Torrent indir

*****  Film indir – Full indir – Torrent indir ***** Film indir – Full indir – Torrent indir

*****  Film indir – Full indir – Torrent indir ***** Film indir – Full indir – Torrent indir

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Saklambaç – Ready or Not Film İndir YAPILAN YORUMLAR