Sar Başa Sansürsüz İndir

Sar Başa Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Sar Başa Sansürsüz İndir

Gülmeye daha doğrusu gülmekten kırılmaya hazır mısınız? Komedi filmi olan sar başa izleyiciler tarafından oldukça beğenilen ve sevilen bir film olmuştur. Filmdeki karakterler tüm komedi unsurlarını barındıran bir yapımdadır. Filmi büyük ilgiyle izlenilen bir filmdir. Peki sar başa filminin konusu nedir. Filmdeki ana olayların etrafında bulunan kişi Ussal’dır. Ussal üniversite sınavına hazırlanan biridir.  Sar başa filminin konusunu şu şekilde sıralaayabiliriz. Üniversite sınavına hazırlanan Ussal, moda tasarımcısı olmak isteyen abisi, kuzenleri, müzisyen olmak isteyen Sabri ve basketbol antrenörü Kürşad ile birlikte aynı evde yaşayan bir adamdır. . Ussal, sınava bir gün kala yaşanan talihsiz bir olay neticesinde hafızasını yitirir. Bir gün sonra sınavı olan ussal’ın ne yapıp ne edip bir şeyleri hatırlamalıdır.  Ussal’ın abisi ve kuzeni son çare ekibin en son yaşadıkları günü tekrar yaşatarak Ussal’ın hafızasını geri getirmesi gerekiyor. Oldukça beüenilen bir film olan bu film sayesinde kahkahalara boğulacağız.  Filmdeki oyuncular çoğumuzun tanıdıgı fenomen kişilerdir. Filmin akışı oldukça yerinde ve dozunda esprili bir yapımdır.

Sar Başa Sansürsüz İndir

Sar Başa Sansürsüz İndir

Sar Başa Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Sar Başa Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR
 • murat yılmaz
  3 ay önce

  sarbaşa sansürsüz filmi indirdik.
  rar şifresi : indirbakalim olarak girdik. bu şifre hata veriyor.
  doğru şifreyi vermenizi rica ederiz.
  02.05.2021-ankara murat yılmaz mail:artekmerkez@hotmail.com

  • admin
   3 ay önce

   mail adresine cevap yazıldı