Sarı Sıcak sansürsüz İndir

Sarı Sıcak Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Sarı Sıcak sansürsüz İndir

Giderek artan sanayileşme, on binlerce geleneksel çiftçi ailesini olduğu gibi İbrahim’in (Aytaç Uşun) ailesini de etkilemiştir. Sahip oldukları tarlanın tamamen fabrikalar arasında kalmasına rağmen tarlayı satmamakta direnen ailede İbrahim, hem baskıcı babasından, hem de diğer kardeşlerinden daha farklı bir hayatın hayalini kurmaktadır, bu yüzden bu hayalin peşinde tehlikeli işlere girişir. Ne var ki hayallerinin peşinden koşup kaderini eline alma isteğinin bedeli ağırdır ve bu bedeli ödemek İbrahim’le birlikte ailesine de düşecektir.

Sarı Sıcak filmi 2017 yılında gösterime giren, Dram türünde güzel bir film. Sarı Sıcak filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Sanayileşmenin arttığı, verimli topraklar üzerine fabrikaların kurulduğu bir yerde. Buna direnen gelenekçi bir aile tarlalarını satmayıp, ekip biçmeye çalışmaktadır. Bu ailenin en küçük oğlu İbrahim, diğer aile fertlerinden farklı düşünmektedir. Ailenin feodal yapıdaki aile ile İbrahim’in yapmak istedikleri çelişmektedir. İbrahim bu yapıdan kurtulmak için yaptıkları ile hem kendine, hemde ailesine ödeteceği sonuçlarla baş başa kalmıştır.

Sarı Sıcak sansürsüz İndir

Sarı Sıcak sansürsüz İndir

Sarı Sıcak sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Sarı Sıcak Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR