Semur 2: Cinlerin Büyüsü Sansürsüz İndir

Semur 2: Cinlerin Büyüsü Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Semur 2: Cinlerin Büyüsü Sansürsüz İndir

Korku severlerin ilgi odaklarından biri olan bu film yerli bir korku filmidir. Ülkemizde korku filmerin azlığının farkındayız hepimiz. Bu tarz yapımlarla birazcık da olsa bu eksikliklerin kapandığını düşünüyorum. Semur 2 cinlerin büyüsü filmi bir devam filmidir. Filmin ana konusu belli olduğu üzere Cinler üzerine kurulu.Cin temasılıdır. Gayet başarılı bir şekilde işlenen konusu geçmiş ve gelecek odaklı bir takım macera dolu korku anların yaşandığı bir filmdir. Konusu şu şekildedir. Rum asıllı olan bir kız , Alessia adında dedesinden kalan bir mektubun sırlarını çözmeye çalışıyor. Mektupta dedesinin köyü olan ayrıca eski bir rum köyü olan Yorgalar köyüne gitmesi gerektiğini çünkü altın değerinde bişeyler olduğunu yazmasiyla genç kız arkadaşlarını alıp köye doğru yol alırlar. Ama şöyle birşey dikkat çekiyor Alessia çocukken başından geçen bir takım olay vardır. Bu kıza musallat olan bir ifrit. Bu ifrit Alessia küçükken kendisine bir bela olmuştur. Büyük zorluklarla bir hoca tarafından güç bela def etmiştir bu ifriti kendisinden. Arkadaşlarıyla yola koyulan Alessia köye vardığında bir dolu macera ile karşılaşır. Bir dizi korkunç , kan dondurucu şeyler. Altın değerindeki şeyleri bulmayı bırakın o köy onlara cehennem olmuştur. Alessia sadece bunlarla kalmayıp genç kızın geçmişinde yaşadığı, bu olayların korkunç yüzleri ortaya çıkmıştır. Ve bunlarla yüzleşmek zorunda kalmıştır. Bu macera ve korku dolu anlar dozunda işlenmiş filmin başarısını sağlamıştır. Korku severlerin ilgo odağı olacağı hiç şüphesiz. Korku dolu seyirler.

Semur 2: Cinlerin Büyüsü Sansürsüz İndir

Semur 2: Cinlerin Büyüsü Sansürsüz İndir

Semur 2: Cinlerin Büyüsü Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Semur 2: Cinlerin Büyüsü Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR