Seni Seviyorum Adamım Sansürsüz İndir

Seni Seviyorum Adamım Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Seni Seviyorum Adamım Sansürsüz İndir

Berk Ataman, müzik yapımcısı olarak parlak yıllarını geride bırakmıştır. Mesleğinde soğuyan Berk, krizin etkilerini silmek için Kıbrıs’ta bir sahil kasabasında hayatını sürdürmeye karar vermiştir. Gönül işleriyle de arasının iyi olmadığından yaşadıklarından sonra artık emindir. 13 yılını bu şekilde sakin, huzurlu ve yalnız bir şekilde geçirmiştir. Evi ve teknesi hayatındaki en önemli iki şeydir, başka bir derdi de yoktur. Ta ki Ezel ile tanışana kadar… Ezeli her anını dolu dolu yaşayan, yetenekli, neşeli ve heyecanlı ruhuyla Berk’in karanlığa gömülen dünyasını aydınlatmaya başlar. Ancak bu aydınlık yeni bir karanlığı da beraberinde getirecektir. Çünkü Ezel ile ilgili alacağı bir haber ikilinin aşkını büyük bir sınavdan geçirecektir.

Yönetmenliğini yerli gişe sinemamızın verimli sinemacılarından olan Biray Dalkıran’ın üstlendiği romantik komedi türündeki filmde başrolleri Gizem Karaca ve Barış Kılıç paylaşırken onlara kadroda, Asuman Dabak, Ayşen Gruda, Serhat Özcan, Orçun Kaptan, Yıldız Kültür isimleri eşlik ediyor.

Seni Seviyorum Adamım filmi 2014 yılında gösterime giren, Romantik türde güzel bir film. Seni Seviyorum Adamım filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Berk, müzik yapımcısı olarak yıllarca çalıştıktan sonra, işleri bırakıp ufak bir sahil kasabasına taşınmıştır. Hayattan tamamen soğumuş,  evi ve teknesi ile vakit geçirmektedir. Gönül işleri ile de arası pek iyi değildir. 13 yılını böyle sakin bir şekilde yaşadıktan sonra, Ezel ile tanışır. Ezel her anını dolu dolu yaşayan, heyecanlı neşeli ve yetenekli ruhuyla, Berk’in hayatını değiştirir. Fakat bir gün bu güzel günler Berk için yine karanlığa dönecektir. Çünkü Ezel ile ilgili aldığı bir haber ikilinin aşkını büyük bir sınava sokacaktır.

Seni Seviyorum Adamım Sansürsüz İndir

Seni Seviyorum Adamım Sansürsüz İndir

Seni Seviyorum Adamım Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Seni Seviyorum Adamım Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR