Siccin 6 Sansürsüz İndir

Siccin 6 Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Siccin 6 Sansürsüz İndir

Türk sinemasının belki de en zayıf halkalarından biri olarak gösterilebilecek korku filmleri kategorisinde, abartısız bir şekilde yeni bir soluk ve kalite getirdiği söylenebilecek Siccin serisinin altıncı filmi olan Siccin 6 2019 yılında sinema severlerle buluştu. Yönetmenlik koltuğunda ünlü Türk yönetmen, senarist ve yapımcı olan Alper Mestçi’nin oturduğu ve yapımcılığı Muhteşem Tözüm tarafından üstlenilen korku filmi serisinin altıncı filmi Siccin 6’nın dağıtım rolünü üstlenen ise The Moments Entertainment şirketi oldu.

Merve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Tekke, Sibel Aytan, Hüseyin Taş, Ergin Kılıkçıer ve Deniz Kiziroğlu gibi başarılı ve ünlü birçok isimden oluşan oyuncu kadrosunun, Siccin 6’nın senaryo ve kurgusu ile olan uyumu sayesinde muhteşem bir korku filmi ortaya çıktığı rahatlıkla söylenebilir. Senaryo metni filmin yönetmenliğini de üstlenen Alper Mestçi tarafından kaleme alınan Siccin 6’da kurgu Okan Sarul tarafından yapılırken, görüntü yönetmeni koltuğunda Sami Saydan yer almıştır. Siccin 6’nın müzikleri ise Reşit Gözdamla tarafından bestelenmiş, uyarlanmış ve/veya icra edilmiştir.

Uluslararası film ve dizi değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde kullanıcılar ve izleyiciler tarafından yapılan değerlendirme sonucunda 5.9 gibi vasatın üstünde bir puanı almayı başaran Siccin 6, yapımcı ve yönetmenin serinin son filminin bu film olduğunu duyurması akabinde tüm takipçi ve izleyicilerini üzüntüye boğdu.

Yerli korku filmi serisinin altıncı filmi olan Siccin 6’nın konusu ise filmde yer alan Yaşar karakterinin babasının vefatından sonra kendisine kalan miras nedeniyle üvey annesiyle sorunlar yaşamaya başlayacak ve korku dolu olay örgüsü burada başlayacaktır. Bunun yanında aynı evde yaşadığı baldızının da kendisine aşık olduğunu öğrenen Yaşar karakteri, bu olaylar çözülmemişken akli dengesi yerinde olmayan kızı Efsun’un korkunç ve tuhaf geçmişiyle yüzleşmesi sonucunda sadece Yaşar için değil tüm aile için çok acılı günlerin başlangıcın olacaktır.

Sadece başarılı ve yapaylıktan uzak senaryo ve kurgusu ile değil aynı zamanda oyuncularının beklenmedik başarısının yanı sıra bu kategorideki ilk başarılı filmlerden biri olma özelliğini taşıyan serinin son ve altıncı filmi Siccin 6, Hollywood’un sizlere sunduğu yapaylıktan uzak daha doğal bir korku serüveni yaşatmayı vaad ettiğini söyleyebiliriz.

Siccin 6 Sansürsüz İndir

Siccin 6 Sansürsüz İndir

Siccin 6 Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Siccin 6 Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR