Space Sweepers Sansürsüz İndir

Space Sweepers Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Space Sweepers Sansürsüz İndir

İlk Güney Kore bilimkurgu filmi olan Space Swapers koronavirüs nedeniyle ertelenen filmlerden biri oldu. 23 Eylül’de vizyona girmesi beklenen filmin yapımcılarının kararı üzerine yayın hakları Netflix platformuna satıldı. Film 5 Şubat 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Film  Jo Sung-hee tarafından yönetilirken yine Jo Sung-hee ile birlikte Yoon Seung-min ve Yoo-kang Seo-ae tarafından kaleme alındı.

Ana çekimleri 3 Temmuz 2019’da başlayan filmin çekimleri 2 Kasım’da tamamlandı. Haziran 2020’de filmin Chuseok tatilinde gösterime girmesi planıyla COVID-19 salgını nedeniyle gösterimin ertelendiği açıklandı. Ağustos 2020’de Güney Kore’de COVID-19 vakalarının artması nedeniyle tahliye bir kez daha ertelendi.

Tanınan Koreli oyuncu Song Joong Ki’nin başrolde olduğu film 2092 yılında uzay gemisindeki bir grup mürettebatın etrafında şekilleniyor.

2092’de uzay çöplerinin ve gerçekleşmesi zor hayallerin peşine düşen sıra dışı bir grup, masum bir insansıyı takas etmeye çalışırken korkunç sırları açığa çıkarır.

Tae Ho (Song Joong Ki) para için her türlü işi yapmasına rağmen maddi durumu kötü olan bir pilottur. Bir gün Sun Jang (Kim Tae Ri) tarafından yönetilen bir uzay gemisinin pilotu olarak çalışmaya başlar.

Space Sweepers Sansürsüz İndir

Space Sweepers Sansürsüz İndir

Space Sweepers Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Space Sweepers Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR