Stajyer - The Intern Sansürsüz İndir

Stajyer – The Intern Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Stajyer - The Intern Sansürsüz İndir

İzleyenlere keyifli iki saat sunan The Intern, yetmiş yaşındaki Ben’in hayatına yeni bir yön vermek istemesi ile Jules’un gelişmekte olan moda sitesinde açılan kıdemli stajyer ilanı ile yön alır. Karısını kaybettikten sonra çeşitli kurslara giden, dünyayı gezen ve bir aşamadan sonra boşluğa düşen Ben, yetmiş yaşında tekrardan yaşama bağlanacağı bir iş, uğraş aramaktadır. Şirket kurucusu Jules Ostin’in ekibi yapılan araştırmalar ve şirket gereksinimlerini düşünerek kıdemli stajyer ilanı açar. Jules her ne kadar bu duruma başta sıcak bakmasa da Ben artık işe alınmıştır. Ben’i kendi stajyeri olmaması için de ikna edemeyen Jules kendi kararını kısa süre içinde değişeceğinden habersizdir. Yetmiş yaşındaki Ben, oldukça donanımlı bir adamdır. İş için donanımının fazlasıyla yeterli olduğunu Jules da kısa zamanda fark eder. Ben’in sorumluluklarını arttıran ve düşüncelerini önemseye başlayan Jules için Ben çok iyi bir yardımcı olacaktır. Hayatında en önem verdiği ailesi, şirketinde sorunlar yaşayan Jules, Ben’in tecrübelerinden yararlanacaktır. Kısa sürede iş arkadaşlıkları adeta dostluğa dönecek, yaşanılan zorlukların üstesinden beraber geleceklerdir.

Anne Hathaway, Robert De Niro’nun başrollerinde yer aldığı yapımın yönetmenliğini Nancy Meyers yapmaktadır. Ağırlıklı komedi azınlıkta dramanın yer aldığı film izleyenler için iyi bir tercih olacaktır. Oyuncuların başarılı bir iş çıkardığı The Intern, kurgusu ile de orijinal sayılabilir. De Niro yeniden iyi bir yapımla seyircinin karşısına çıkmış gibi görünüyor.

Stajyer - The Intern Sansürsüz İndir

Stajyer - The Intern Sansürsüz İndir

Stajyer - The Intern Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Stajyer – The Intern Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR