Taksim Hold’em Sansürsüz İndir

Taksim Hold’em Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Taksim Hold’em Sansürsüz İndir

Alper, kendisine nişanlısı ver arkadaşlarıyla birlikte rutin ama huzurlu bir hayat kurmuştur. Bşr yandan çalışırken, bir yandan da arkadaşlarıyla birlikte düzenli olarak poker geceleri düzenlemektedirler. Alper’ in nişanlısı dışarıda gerçekleşen protestolara katılmak istese de Alper’ in etliye sütlüye katılma gibi bir niyeti olmadığı için nişanlısını ikna edecektir. Bu sırada poker gecesi için de tüm arkadaşları, evlerine gelmiştir. Ancak arkadaşlarının da niyeti poker oynamak değil, dışarı çıkarak protestolara katılmaktır. Alper, nişanlısını da etkilediği gibi arkadaşlarını de etkileyerek, poker masasına oturmalarını sağlayacaktır. Oyun başladıktan bir süre sonra ise pencereden eylemcilerin, zor durumda olduğunu gören ekip; dışarıdaki insanları yardım etmek istediğini söyler. Arkadaş grubu içerisindeyse, buna tek karşı çıkan Alper olacaktır. Bu saatte sonra Poker masası yerini arkadaş grubunun konuşmasına bırakır. Herkes kendi bakış açısından olayları ele alırken, insanoğlunun eylem ve protestolar hakkındaki düşüncelerini de farklı insanlardan dinlemeye başlarız.

Taksim Hold’em Sansürsüz İndir

Taksim Hold’em Sansürsüz İndir

Taksim Hold’em Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Taksim Hold’em Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR