Tenet Filmi Sansürsüz İndir

Tenet Filmi Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Tenet Filmi Sansürsüz İndir

Tenet filmi sinema severlerin yakından takip ettiği bir aksiyon,bilim kurgu filmi oluyor. Filmimizin ana kahramanı lider lakaplı bir ajandır. Çeşitli işkencelere  tabi tutulsa da asla ödün vermeyen bir karakterdir. Neil adında gizemli bir ortakla beraber hareket eden Lider, ters döndürülmüş nesneleri, kötü bir Rus silah satıcısı olan Andrei ‘ye kadar takip edecektir. Bu çok zengin deliye yaklaşmak için Lider lakaplı kahramanımız, istismarcı kocasından nefret eden  oğlunu kaybedeceği tehdidiyle onunla kalması için şantaj yapılan Andrei’nin karısı Kat’ı kullanacaktır. Çok basit bir düzeyde, “Tenet” izlenmeyen gücün aşırılıkları hakkında bir filmdir. Kişi dünya olaylarını tam anlamıyla değiştirebilecek kadar güçlü ve zengin olduğunda, neden dünya tarihini de şekillendirmeye çalışmasın? Biraz tanıdık geldi mi? Andrei, kontrolsüz zenginlik, Rus aksanı ile klasik Bond kötü adamlarıyla aynı kumaştan diyebileceğimiz bir karakter oluyor. Nolan’ın saplantısını, zamanın saptıran yüksek konseptleriyle ve klasik aksiyon inşasına olan sevgisiyle harmanlayın ve “Tenet” in nasıl bir his olduğuna dair bir fikriniz olacaktır.

Tenet Filmi Sansürsüz İndir

Tenet Filmi Sansürsüz İndir

Tenet Filmi Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
Tenet Filmi Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR