Thunder Force Sansürsüz İndir

Thunder Force Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Thunder Force Sansürsüz İndir

Netflix orijinal yapımı süper kahraman filmi Thunder Force’tan resmi fragman yayınlandı. Filmin fragmanına baktığımızda yıldız oyuncular Melissa McCarthy ve Octavia Spencer’ın hem süper kahraman, hem de en yakın arkadaşlar olduklarını görüyoruz. Thunder Force, Nisan ayı içerisinde Netflix üzerinden prömiyerini yapmaya hazırlanıyor.

Melissa McCarthy ile daha önce Tammy, Life of The Party, The Boss gibi yapımlarda birlikte çalışan ve oyuncunun hayat arkadaşı olan Ben Falcone’un hem senaryosunu yazdığı, hem de yönetmen koltuğuna oturduğu Thunder Force’un konusu ise şöyle: Süper güçlere sahip olan kötüler, dünya için büyük tehlike oluşturur. Bilim insanı olan Emily Stanton, insanlara özel güçler kazandırmak üzerine çalışmaktadır. Bu sırada Emily’nin yıllardır görüşmediği çocukluk arkadaşı Lydia ile yolları tekrar kesişir. Emily’nin çalışmalarını inceleyen Lydia, sakarlığı nedeniyle tedavinin ilk deneği olunca, Emily ve Lydia şehri korumak için bir takım oluşturur.

Thunder Force’un oyuncu kadrosunda McCarthy ve Spencer’ın yanı sıra birçok yıldız isim bulunuyor. Bu oyuncular arasında Pom Klementieff, Jason Bateman, Melissa Leo, Bobby Cannavale yer alıyor. Thunder Force’un komedi türünde bir süper kahraman filmi olması bekleniyor. Filmin kötüsü Bobby Cannavale’i canlandırdığı The King olacak. Ayrıca Bateman’ı Crab Man olarak izleyeceğiz.

Thunder Force Sansürsüz İndir

Thunder Force Sansürsüz İndir

Thunder Force Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Thunder Force Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR