Türk İşi Dondurma Sansürsüz Film İndir

Türk İşi Dondurma Sansürsüz Film İndir

full_indir_film_indir

Türk İşi Dondurma Sansürsüz Film İndir

1915 yılında yaşanan Çanakkale Savaşı sırasında Avustralya ülkesinde yaşamış olan iki Türk bireyin gerçek hayat hikayesinden esinlenerek yapılmış olan Türk İşi Dondurma Filmi 2018 yılında yapımına ve çekimlerine başlanmış ve 2019 yılında da sinema salonlarında sinema severler ve izleyicileriyle buluşmuştur.

Dijital Yapım Evi ve Mustafa Uslu tarafından yapımcılığı üstlenilen Türk İşi Dondurma filminin dağıtımı ise CGV Mars Dağıtım Film şirketi tarafından yerine getirilmiştir. Film kadar etkileyici olduğunu düşündüğüm film müzikleri ise Fahir Atakoğlu tarafından bestelenmiş, icra edilmiş ve uyarlanmış olup Türk İşi Dondurma’nın senaryo metni ise Gürkan Tanyaş tarafından kaleme alınmış ve hikaye kurgulanmıştır. Yönetmen koltuğunda ise Can Ulkay’ın oturduğu Türk İşi Dondurma oyuncu kadrosu birçok yabancı oyuncu bulundurması ile de dikkatleri üzerine çekmiş bulunmakta. 14 Ocak 2019 yılında ünlü video paylaşım sitesi Youtube üzerinden ilk fragmanı paylaşılan Türk İşi Dondurma filminin ilk fragmanı toplamda 1.5 milyon kişi tarafından izlenmiştir.

Oyuncu kadrosunda Will Thorp, Marleen Mathews, James Farley, Caner Kurtaran, Alma Terzic, Tristan Alexander ve Carl Wharton gibi isimlerin yanı sıra filmde Deveci Ali karakteriyle Erkan Kolçak Köstendil, Dondurmacı Mehmet rolüyle Ali Atay ve Gülsüm karakterine can veren Şebnem Bozoklu da yer almaktadır.

Gerçek bir hikayeden alınarak senaryo metni ve kurgusal çalışmaları yapılan Türk İşi Dondurma filmi her ne kadar buradan naçizane ismine eleştiri getirecek olsam da hepimizi yüreklerini burkan ve Birinci Dünya Savaşında sadece Osmanlı İmparatorluğu’nun değil aynı zamanda vatandaşlarının da nelere maruz kaldığını açık bir şekilde gösteren tarihi, aksiyon ve macera içeren bir dram olarak nitelendirilebilecektir.

Türk İşi Dondurma Sansürsüz Film İndir

Türk İşi Dondurma Sansürsüz Film İndir

Türk İşi Dondurma Sansürsüz Film İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Türk İşi Dondurma Sansürsüz Film İndir YAPILAN YORUMLAR